Neler Yeni

İş Yerinde Giyimime Karıştılar

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Merhabalar öncelikle ben bir erkeğim bu durum benim başıma gelince bende çok garipsedim.Ben vergi dairesinde çaycı olarak çalışıyorum ve herhangi bir resmi kaydım yok zaten 18 yaş altıyım.Bu gün işe giderken şort giymiştim ve ilk serviste bir tane herif beni çekti kenara işini bitir git bir dahada böyle gelme dedi ve bunu diyen adam o dairenin ayak işlerini yürüten adam ne benim patronum nede daire müdürleri bana bir şey diyemedi.Şimdi muhtemelen yarın gine aynı şeyi yapıcak ve ben ne tepki vermeliyim.
Not: İşi çok severek yapmıyorum.Kavulsamda sorun değil.

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Merhabalar öncelikle ben bir erkeğim bu durum benim başıma gelince bende çok garipsedim.Ben vergi dairesinde çaycı olarak çalışıyorum ve herhangi bir resmi kaydım yok zaten 18 yaş altıyım.Bu gün işe giderken şort giymiştim ve ilk serviste bir tane herif beni çekti kenara işini bitir git bir dahada böyle gelme dedi ve bunu diyen adam o dairenin ayak işlerini yürüten adam ne benim patronum nede daire müdürleri bana bir şey diyemedi.Şimdi muhtemelen yarın gine aynı şeyi yapıcak ve ben ne tepki vermeliyim.
maaşınız ne kadar hocam

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ne müdür ne yetkili bir kişi bir şey demedi ise o arkadaşın hiçbir şey demeye yetkisi yoktur. Aa böyle dedi diye de giyim kuşamını değiştirme nasıl istiyorsan öyle git, baktın şahıs çok ileri gidip işin dozunu kaçıyor müdüre ve ailene haber ver.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne müdür ne yetkili bir kişi bir şey demedi ise o arkadaşın hiçbir şey demeye yetkisi yoktur. Aa böyle dedi diye de giyim kuşamını değiştirme nasıl istiyorsan öyle git, baktın şahıs çok ileri gidip işin dozunu kaçıyor müdüre ve ailene haber ver.
Muhtelen ileri gidicek

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Günlük 250₺
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yemek yol ayrı ancak toplasan yarım saat anca oturuyorumdur
hocam kaçtan kaça kadar çalışıyorsunuz müdüre söyleyin o rahatsız olmuyorsa o yobaz herif hiçbir şey yapamaz

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Giderse müdürüne ve ailene git, olayı anlat onlar da bir şey yapmıyor ise CİMER var.

İnsanların ne giydiğine kimsenin karışmaya söz etmeye hakkı yoktur.
Haklısın sabahtan beridir çok kötü hissediyorum kendimi ya.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Haklısın sabahtan beridir çok kötü hissediyorum kendimi ya.
Kötü hissedecek bir şey yok kankam.

Sen kendi çizgiden taviz verdikçe o arkadaş daha cüretkar olacak. Yasalar sana istediğini giyebilirsin diyor resmi bir kamu çalışanı olsan hadi neyse belirli kurallar elbet olur ancak 18 yaş altındaki birisine ve resmi çalışan olmayan birisine asla ama asla bu şekilde bir söz söylenemez.

Moralini bozma ne istersen onu giy git kimse bir şey diyemez.

Top Bottom