Neler Yeni

İş Yerinde Giyimime Karıştılar

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Sabah 8 akşam 6
hocam çok kötü ya işi severekmi yapıyorsunuz bilmiyorum ama aylık 5bin 6 bin lira gibi para ediyor en kötü ihtimale 3 aylığına tekstilde çalışanız ortacı olarak aylık 12bin günlük 750 haftalık 3 bin

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Kötü hissedecek bir şey yok kankam.

Sen kendi çizgiden taviz verdikçe o arkadaş daha cüretkar olacak. Yasalar sana istediğini giyebilirsin diyor resmi bir kamu çalışanı olsan hadi neyse belirli kurallar elbet olur ancak 18 yaş altındaki birisine ve resmi çalışan olmayan birisine asla ama asla bu şekilde bir söz söylenemez.

Moralini bozma ne istersen onu giy git kimse bir şey diyemez.
Destekleriniz için teşekkürler. Yarın bir şey derse daha katı bir şekilde cevabını veririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam çok kötü ya işi severekmi yapıyorsunuz bilmiyorum ama aylık 5bin 6 bin lira gibi para ediyor en kötü ihtimale 3 aylığına tekstilde çalışanız ortacı olarak aylık 12bin günlük 750 haftalık 3 bin
Asla severek yapmıyorum. Çok yorucu bir iş ve ben zaten getir götür işlerini hiç bir zaman sevmemişimdir.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Destekleriniz için teşekkürler. Yarın bir şey derse daha katı bir şekilde cevabını veririm

Asla severek yapmıyorum. Çok yorucu bir iş ve ben zaten getir götür işlerini hiç bir zaman sevmemişimdir.
Yok cevap verme "tamam abi haklısın, kralsın, aslansın" de geç.

Ertesi gün yine aynı olay yaşanır ise yine hiçbir cevap vermeden müdürüne ve ailene git onlar gerekeni yapar zaten.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam elektirkçide haftalık 500e çalışıyoedum 1 ay önce bence arkadaş iyi alıyoe

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Yok cevap verme "tamam abi haklısın, kralsın, aslansın" de geç.

Ertesi gün yine aynı olay yaşanır ise yine hiçbir cevap vermeden müdürüne ve ailene git onlar gerekeni yapar zaten.
Yarın duruma göre tekrardan mesaj atarım rez alın

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
patron demediyse bir sıkıntı yok hocam en kötü durumu patrona anlatın

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Hocam elektirkçide haftalık 500e çalışıyoedum 1 ay önce bence arkadaş iyi alıyoe
kölemi çalıştırıyorlar çok kötü paralar bunlar asgari ücret 11k benin kız kardeşin gömlek yakada çalışıyor şuan haftalık 3 bin alıyor

kölemi çalıştırıyorlar çok kötü paralar bunlar asgari ücret 11k benin kız kardeşin gömlek yakada çalışıyor şuan haftalık 3 bin alıyor
3 aylığına

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58

3 aylığına
Ben şimdi sevineyi mi üzüleyi mi?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

3 aylığına
Valla hocam bende ayrıldım zaten işten

Ben şimdi sevineyi mi üzüleyi mi?
Sevin kanka bence bana göre çok iyisin

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Üstün olmayan birinin sana emir verme yetkisi yok zaten. Hele ki azarlamaya hiç hakkı yok. Direkt gizlice şikayette bulunabilirsin bence adamı tanıyorsan.

Ek olarak vergi dairesi gibi kamu kurumlarında giyim ve kuşama dikkat edilir. Memurlar kılık kıyafet yönetmeliğine tabii tutulurlar. Sen memur olmasan bile orada bulunanlara saygı duymak açısından daha uygun giyinebilirsin. Ama yine de bu senin tercihine kalmış tabii. Kimsenin sana bu şekilde davranmaya hakkı yok.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Top Bottom