Neler Yeni

İş Yerinde Giyimime Karıştılar

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tekrardan laf edince müdüre gittim ve müdür "Kimse kimsenin giyimine karışamaz,zaten öğrencisin" dedi beni haklı buldu.
Bravo.

Bu saatten sonra bir şey diyemez cesaretinden ötürü de tebrik ederim seni her insan haklarını ve çizgilerini bu şekilde savunmalı, nasıl istersen giyin git artık dozu kaçırmadan.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Bravo.

Bu saatten sonra bir şey diyemez cesaretinden ötürü de tebrik ederim seni her insan haklarını ve çizgilerini bu şekilde savunmalı, nasıl istersen giyin git artık dozu kaçırmadan.
Zaten çoğu kisi giyim tarzımı sever.

Abi biri senle azarlarcasına konuşsa ne hissederdin
dostum döv bence adamı dicem yasın da kücük en iyisi müdürüne ve ailene söyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka kendi yegenini işe aldırcaktır ondan seni attırmaya calisiyodur karaktersiz lavuk bosver
Mesaj otomatik birleştirildi:

orman kackını gibi kıllıysan sort giyme tabi de

SnareEcho

80+ Silver
Merhabalar öncelikle ben bir erkeğim bu durum benim başıma gelince bende çok garipsedim.Ben vergi dairesinde çaycı olarak çalışıyorum ve herhangi bir resmi kaydım yok zaten 18 yaş altıyım.Bu gün işe giderken şort giymiştim ve ilk serviste bir tane herif beni çekti kenara işini bitir git bir dahada böyle gelme dedi ve bunu diyen adam o dairenin ayak işlerini yürüten adam ne benim patronum nede daire müdürleri bana bir şey diyemedi.Şimdi muhtemelen yarın gine aynı şeyi yapıcak ve ben ne tepki vermeliyim.
Not: İşi çok severek yapmıyorum.Kavulsamda sorun değil.
Ailen ile paylaştın mı bu durumu? Sen de o adama "sen benim patronum değil, birşeyim değilsin karışmaya hakkın yok çekil yolumdan" de. Daha da sıkıştırıyor ise bağır çağır ve gene aynı sözleri söyle.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Ailen ile paylaştın mı bu durumu? Sen de o adama "sen benim patronum değil, birşeyim değilsin karışmaya hakkın yok çekil yolumdan" de. Daha da sıkıştırıyor ise bağır çağır ve gene aynı sözleri söyle.
Olay çözüldü zaten daha ses etmiyor.Benim huyum gereği bir olay oldumu sessiz halletmeyi severim hani çoğu kisi mafya filmi izlio falan dio ama olaylarını bağıra çagıra duyuran tipler toplumda pek iyi gözle bakilmio

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
Toplum tamamı cahil değil, toplum cahillikle suçlarsanzı bir yere varamazsınız, toplumu güzel manipüle ediyorlar. 1990larda en ufak olayda şaibede hükümet değiştirmek için eylem yapan protesto hakkını kullanan halk 15 20 senede birden cahil olmaz, bu halka gösteirlmeyen ilgi , destek ve uygulanan manüpülasyonlar ile alakalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Talha Açıkgöz
Son düzenleme:

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Hocam şimdi son durum nedir kovuldum yazmışsın ama anlamadım.
Son durum k8yafet olayı daha açılmadı ama kirli tabak mevzusundan kovulmuştum geri çağırdı beni ama 1 hafta çalışıp bırakcam.

Top Bottom