Neler Yeni

Işık sızması, IPS glowing neredeyse olmayan sorunsuza yakın monitor önerisi

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam şimdi ben karanlık ortamda kullanıyorum genelde. Yani şöyle diyeyim oyun ve film izlerken muhakkak ortamın karanlık olmasını isterim. İş yapacağım zamanda mesela Unity3D'de oyun geliştireceğim zaman ve Java kodlayacağım zamanda lambayı açıyorum yani. VA iyi olabilir benim için.
Kafana göre takıl çok mühim bir olay değil. İhtiyaçlarını ne karşılıyorsa onu al

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Vg27aqml1a IPS glow buyrun.
İps glow fabrika cikisina gore değişir bende öyle bir belirginlik yok ayrica telefondan çekildiği için parlak görünüyor bende denedim telefondan cekmeyi ayni sekilde gorunuyor nerdeyse fakat sizinkindd daha yoğun?

draqla

80+
İps glow fabrika cikisina gore değişir bende öyle bir belirginlik yok ayrica telefondan çekildiği için parlak görünüyor bende denedim telefondan cekmeyi ayni sekilde gorunuyor nerdeyse fakat sizinkindd daha yoğun?
Ben iade ettim zaten üst tarafta sarılık var resmen.Yazıları okuduysaniz tüm ürünlerde farklı olduğunu belirttim.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Ben iade ettim zaten üst tarafta sarılık var resmen.Yazıları okuduysaniz tüm ürünlerde farklı olduğunu belirttim.
Diğer yazdıklarınızı okumadım sadece bana verdiginiz cevabi okudum o zaman öyledir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,136
Üyeler
143,096
Son üye
Xiohja
Top Bottom