Neler Yeni

işlemci alıcam güzel mi bu

TheRock01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cumali Kıbrıs
Ölçülerine dikkat edin kasaya sığmama durumu olabilir. Bende cam ile arasında 0.7CM falan var. Sıska fakat uzun biraz. Montajı da çok kolay ayakçıkları arkadan önden tutturuyorsunuz fanları söküp metali 4 vida ile tutturuyorsunuz daha sonra fanları mandallarını geçiriyorsunuz ve hazır. Kullanım klavuzunu öneririm. Ürün CPU nun üzerinden itibaren 155MM diyor sitesinde.
Alacağım kasayı atsam anlar misiniz? Ona göre alırım bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Alacağım kasayı atsam anlar misiniz? Ona göre alırım bende
tabii ki. Anakart modelinide söylerseniz daha iyi olur. MSI Mag Force 100R olması lazım önde 2 fan ve A320 anakart ile kullanıyorum ben.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,182
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Sistem bu siz bakarsanız sevinirim
Sığar gibi görünüyor. %80 sığar diyebilirim. Camı da kapanır sorunsuz. En kötü olarak aklınızdan şu geçsin, evet yurtdışı fakat amazon ile aldınız kolayca iade edebilirsiniz. sığmadı diyerek. Sığar yani.

TheRock01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cumali Kıbrıs
Sığar gibi görünüyor. %80 sığar diyebilirim. Camı da kapanır sorunsuz. En kötü olarak aklınızdan şu geçsin, evet yurtdışı fakat amazon ile aldınız kolayca iade edebilirsiniz. sığmadı diyerek. Sığar yani.
Bi arkadaş 224xt önerdi sizce o nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Ben İ5 11400 ile ortalama 75-80 derece arası görüyorum Prime 95 testte acaba macundan kaynaklı olabilir mi çünkü bir tık kuru gelmişti bana macun.
Dostum sen AG400 kullanıyorsun, tek fanlı bir model ve demir, bakırı o kadar kaliteli değil AK400 kadar. Aynı zaman da işlemcilerin TDP si, mimarisi farklıdır. Mesela benim işlemcim 60-70W çekiyor fakat amd nin kule fanı ile 55 geçmiyor. 5600 işlemci 90W da 66 geçmiyor bu devasa fan ile. Demem o ki mimari farkı da önemlidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi arkadaş 224xt önerdi sizce o nasıl
Dış görünüş olarak AK400 e benziyor sadece RGB duruyor. Fakat dediğim gibi bakır kalitesi vs. Bilemem çünkü denemedim. youtube testlerine bakabilirsiniz. (Youtube de bazıları oda sıcaklığı 8 derece falan ona dikkat edin.)

İyi geceler dostum kendine iyi bak. Hayırlı olsun kasan.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,182
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Dostum sen AG400 kullanıyorsun, tek fanlı bir model ve demir, bakırı o kadar kaliteli değil AK400 kadar. Aynı zaman da işlemcilerin TDP si, mimarisi farklıdır. Mesela benim işlemcim 60-70W çekiyor fakat amd nin kule fanı ile 55 geçmiyor. 5600 işlemci 90W da 66 geçmiyor bu devasa fan ile. Demem o ki mimari farkı da önemlidir.

Dış görünüş olarak AK400 e benziyor sadece RGB duruyor. Fakat dediğim gibi bakır kalitesi vs. Bilemem çünkü denemedim. youtube testlerine bakabilirsiniz. (Youtube de bazıları oda sıcaklığı 8 derece falan ona dikkat edin.)
Sizin ki çift fan mı hocam ayrıca benim bildiğim görünüş dışında fark yok ayrıca TDP konusunda haklısınız sadece bana bir tık fazla geldi değerler çünkü benim bildiğim AG 400 224XTS'nin rakibi.

TheRock01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cumali Kıbrıs

İyi geceler dostum kendine iyi bak. Hayırlı olsun kasan.
Teşekkür ederim gerçekten çok yardımınız dokundu iyi geceler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Sizin ki çift fan mı hocam ayrıca benim bildiğim görünüş dışında fark yok ayrıca TDP konusunda haklısınız sadece bana bir tık fazla geldi değerler çünkü benim bildiğim AG 400 224XTS'nin rakibi.
81H7-VBJb6L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
İyi geceler, görselini bıraktım, linki ise yukarıda Amazon linki. AK400 gibi fan alırsanız fanların yönüne dikkat edin ikiside egzoz fanına doğru üflemesi gerek.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,182
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hocam sizin ki Dark Plus modelmiş ondan çift fanlı yoksa düz AG 400 ile AK400 arasında görünüş dışında fark yok diye biliyorum bakır boruları falan aynı yani.

Top Bottom