Neler Yeni

İşlemci AMD'mi - İntel'mi, Ekran Kartı AMD'mi NVIDIA'mı olmalı ve neden?

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
_berdan_
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha fena değil gibi 200 hz

3080 li sistemle 28k yapıyor

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sadece ekran kartını 2. el alıp 3080 toplayabilirsin reis. Ya da sahibinden de şöyle sistemler var bir inceleyebilirsin. Mesela bunda yeni bir tane PSU alırsan cillop gibi sistem.
Ha ama 3080 ve genel olarak Nvidia ekran kartlarının bir problemi var, %70'i mining çıkması ve çoğu kart tamamen öldürülüp öyle çıkarılmış durumda. Yani iyi seçmek lazım alınacak kartı.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Sadece ekran kartını 2. el alıp 3080 toplayabilirsin reis. Ya da sahibinden de şöyle sistemler var bir inceleyebilirsin. Mesela bunda yeni bir tane PSU alırsan cillop gibi sistem.
Bu hiç güven vermedi 😁😁

Bu daha fena değil gibi 200 hz

3080 li sistemle 28k yapıyor
Çok teşekkürler bakınayım olmdı buna yönelirim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu hiç güven vermedi 😁😁
İstanbuldaysanız bir gidip deneyebilirsiniz hocam. Ya da tanıdık varsa ona denettirebilirsiniz.

Bu hiç güven vermedi 😁😁

Çok teşekkürler bakınayım olmdı buna yönelirim
Bu monitörde çok ghosting şikayeti var.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yakın ildeyim de yine de güvenilir gelmedi yurt dışı cihazı
Ekran kartlarının %50'si zaten yurtdışı ürünü hocam. 8-9 ay öncesine kadar yurtdışından aşırı ucuza ekran kartları alınıyordu önüne geçtiler onun. Japonyadan 1300 TL'ye RTX 2060 alan arkadaşım vardı benim kuponlarla falan.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Ekran kartlarının %50'si zaten yurtdışı ürünü hocam. 8-9 ay öncesine kadar yurtdışından aşırı ucuza ekran kartları alınıyordu önüne geçtiler onun. Japonyadan 1300 TL'ye RTX 2060 alan arkadaşım vardı benim kuponlarla falan.
Hiç bilmediğim işler yine de tavsiyen için çok teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren celikkanat
Arkadaşlar selamlar. 28.300 TL bütçem var, eski sistemi sattım ve eski sisetmimde i7 7700 ve Gtx1060 vardı fakat şimdi ki bütçem iyi bir bütçe ve yeni sistem toplamak istiyorum. Bu fiyatın içersiinde monitör de var yani monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Fakat güncel olarak AMD işlemcimi, INTEL işlemcimi ve AMD ekran kartı mı, NVIDIA ekran kartı mı olmalı bunu bilmiyorum karar veremiyorum.

Bilgisayarda öncelik olarak video kayıtları alacağım ve oyun oynayacağım. Yani kayıt + render ile işim olacak ve oyun da oynayacağım. Bunların yanı sıra zaman zaman grafik tasarım programları ve analiz programları kullanacağım.

Sizlerden yardım bekliyorum, detaylı videolar izledim ama kafam çok almadı ne tercih etmeliyim neden onu tercih etmeliyim... Şimdiden çok teşekkürler.
İşlemciyi r7 5700x, anakartı b450 plus, rami 3600 yapıp alabilirsin eğer 500gb depolama yetmezse 1tb 980 yap

louis bloom

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar. 28.300 TL bütçem var, eski sistemi sattım ve eski sisetmimde i7 7700 ve Gtx1060 vardı fakat şimdi ki bütçem iyi bir bütçe ve yeni sistem toplamak istiyorum. Bu fiyatın içersiinde monitör de var yani monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Fakat güncel olarak AMD işlemcimi, INTEL işlemcimi ve AMD ekran kartı mı, NVIDIA ekran kartı mı olmalı bunu bilmiyorum karar veremiyorum.

Bilgisayarda öncelik olarak video kayıtları alacağım ve oyun oynayacağım. Yani kayıt + render ile işim olacak ve oyun da oynayacağım. Bunların yanı sıra zaman zaman grafik tasarım programları ve analiz programları kullanacağım.

Sizlerden yardım bekliyorum, detaylı videolar izledim ama kafam çok almadı ne tercih etmeliyim neden onu tercih etmeliyim... Şimdiden çok teşekkürler.
işlemci amd ekran kartı nvdia olmalıdır. işlemciye intel diyen daha önce r7 5800x3d ile tanışmamıştır :D ve fanboydur..

Awsnet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Awsnet

Amd işlemci
Nvıdıa ekran kartı öneririm

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

İşlemci amd
Ekran kartı nvidia hocam bundan şaşma

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Teşekkürler arkadaşlar, bütçe arttırıyorum şuan, onu yapıp tekrar konu açacağım. Kart konusunda Nvidia - işlemci konusunda AMD'ye karar verdim sağolun.

işlemci amd ekran kartı nvdia olmalıdır. işlemciye intel diyen daha önce r7 5800x3d ile tanışmamıştır :D ve fanboydur..
İşlemci amd
Ekran kartı nvidia hocam bundan şaşma
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

Top Bottom