Neler Yeni

İşlemci çekirdek açma

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melikşah KAYA
Öncelikle merhabalar.Anakartım da asus core unlocker özelliği varmış ve ben nasıl core açıcağımı bilmiyorum biraz ataştırdım fakat saçma sapan şeyler çıktı ve hiçbiri işe yaramadı ve eğer çekirdek açaraam fps im artarmı??
İşlemcim: Amd Phenom ii x2 555
Anakartım:Asus M4A88T-M LE
Yardımcı olanlar şimdiden sağolun.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Çekirdeği 3. çekirdeği açıp iyi bir OC çekerek ekran kartınız da yeterli ise ESPOR oyunlarını 720P-LOW oynarsınız rahatça.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu video da bulunuyor başladığı saniye de gösteriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melikşah KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu video da bulunuyor başladığı saniye de gösteriyor.
bunu da denedim fakat kaç volt verileceğini göatermiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çekirdeği 3. çekirdeği açıp iyi bir OC çekerek ekran kartınız da yeterli ise ESPOR oyunlarını 720P-LOW oynarsınız rahatça.
ztn 3.2ghz den 3.8 e oc liye biliyorum fakat nasıl çekirdeği açılcağını bilmiyorum

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
Öncelikle merhabalar.Anakartım da asus core unlocker özelliği varmış ve ben nasıl core açıcağımı bilmiyorum biraz ataştırdım fakat saçma sapan şeyler çıktı ve hiçbiri işe yaramadı ve eğer çekirdek açaraam fps im artarmı??
İşlemcim: Amd Phenom ii x2 555
Anakartım:Asus M4A88T-M LE
Yardımcı olanlar şimdiden sağolun.
evet artıyor performansa az çok etkisi oluyor bende de phenom II X2 550 vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melikşah KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios ta Unlock core ayarı olması lazım advanced menüsünde.Ancak şu an tam hatırlamıyorum.Arkadaşın attığı videoda sanırım birtakım ayarlar gösteriyordu.
Biliyorum o video daki leri yaptım fakat kaö volt vermeliyim bilmiyorum pc ye bişey olur diyede pek üstelemedim eğer biliorsanız yazarmısınız?

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
Biliyorum o video daki leri yaptım fakat kaö volt vermeliyim bilmiyorum pc ye bişey olur diyede pek üstelemedim eğer biliorsanız yazarmısınız?
Maalesef kesin bir şey diyemeyecem.Net bir değer söylersem bu sefer sizin emeğinize yazık olur.Tek hatırladığım 1.40v ın üstüne fazla çıkmamak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melikşah KAYA
Maalesef kesin bir şey diyemeyecem.Net bir değer söylersem bu sefer sizin emeğinize yazık olur.Tek hatırladığım 1.40v ın üstüne fazla çıkmamak.
zaten oc siz haliyle 1.428 de çalışıyor oc yaparken 0.102 veriyorum bildiğime göre her 600 mhz ye bir 0.102 volt veriliyor fakat çekirdek açmak ek güç gerektirirmi bilmiyorum

Top Bottom