Neler Yeni

İşlemci fanı takamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Aslan akbey
Fanı söktüm macun sürdüm ama artık takamıyorum. Vidalar dönüyor ama oturmuyor ne yapmalıyım?

Ekler

• IMG_3152.jpeg
    IMG_3152.jpeg
    2.1 MB · Hit: 39

Bünyamina

80+ Gold
Fanı söktüm macun sürdüm ama artık takamıyorum. Vidalar dönüyor ama oturmuyor ne yapmalıyım?
İşlemcinin arkasındaki braket kaymış. Kasanın arka kapağını aç biri tutsun o braketi işlemciye doğru bastırsın sende montajla hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Aslan akbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcinin arkasındaki braket kaymış. Kasanın arka kapağını aç biri tutsun o braketi işlemciye doğru bastırsın sende montajla hocam.
Hocam cpu fan kablosunu çıkaramadım çıkarabilsem arka kapağı açabilirim evde de tekim şu an

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper Kaplan
Hocam cpu fan kablosunu çıkaramadım çıkarabilsem arka kapağı açabilirim evde de tekim şu an
hocam bir tık güç kullanmak gerekiyor ama cok kullanmayın zarar verebilirsiniz sallaya sallaya 24 pin anakart kablosunu 20 dk da zor cıkartmıştım

Ysuflix

80+ Gold
bu macun sürdüğün hali değildir umarım burada macun yok. kasanın arka kapağını aç braket var. o braketi deliklere oturt ve öyle vidala.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf Samet Akkuş
hocam pinler kolay kolay yamulmaz sen biraz kuvet uygulayabilirsin sıkıntı yok ama hayvan gibide davranma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,441
Üyeler
152,896
Son üye
ToprakFalcioglu
Top Bottom