Neler Yeni

İşlemci fanını çıkartmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Umut Talip
Arkadaşalar ben bu fanı bir türlü çıkaramıyorum bacakları dönmüyor neden olabilir ve ne tarafa döndürmem gerek

Ekler

• IMG_20200829_172025.jpg
    IMG_20200829_172025.jpg
    2.9 MB · Hit: 24

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
dikkat et benim gibi bir şey yaşama kalpten gidersin :ROFLMAO: önce işlemciyi stres testine sok ısınsın işlemci ve yumuşasın arasındaki macun.Bizzat kendim tecrübe edindim çektiğim anda işlemci fanla beraber çıktı korktum pinler yamuldu diye allahtan bir şey olmadı.bende stok fanı çıkarıcaktım sıvı soğutma takmak için böyle bir nabız aldım kendi kendime 4 tarafıda iyice gevşettiğine emin ol fakat dediğim gibi önce 20 25dk stress testine sok daha rahat çıkarırsın sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Umut Talip
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dikkat et benim gibi bir şey yaşama kalpten gidersin :ROFLMAO: önce işlemciyi stres testine sok ısınsın işlemci ve yumuşasın arasındaki macun.Bizzat kendim tecrübe edindim çektiğim anda işlemci fanla beraber çıktı korktum pinler yamuldu diye allahtan bir şey olmadı.bende stok fanı çıkarıcaktım sıvı soğutma takmak için böyle bir nabız aldım kendi kendime 4 tarafıda iyice gevşettiğine emin ol fakat dediğim gibi önce 20 25dk stress testine sok daha rahat çıkarırsın sonra.
Yapacagım peki bu bacakların dönmemesinin sebebide bumudur sence

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Yapacagım peki bu bacakların dönmemesinin sebebide bumudur sence
hayır bacaklarının dönmesinin sebebi montajlanırken belki yamuk girmiştir ondan sıkışmış olabilir onun dışında dediğim şeyi yapmayı unutma çok önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom