Neler Yeni

İşlemci fanını elle durdurmak zarar verirmi?

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
arkadaşlar bilgisayardan bir ses geliyor gibiydi fan sesi haricinde bende işlemci fanının ortasındaki yuvarlak yere bastırarak durdurdum ve sesin işlemci fanından geldiğini anladım bu zarar verirmi sisteme ? gelen ses şu https://streamable.com/ohhjnw sanki ıslık sesi gibi bir ses geliyor

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
arkadaşlar bilgisayardan bir ses geliyor gibiydi fan sesi haricinde bende işlemci fanının ortasındaki yuvarlak yere bastırarak durdurdum ve sesin işlemci fanından geldiğini anladım bu zarar verirmi sisteme ? gelen ses şu
bir seferden bir şey olmaz ama yapmamakta fayda var benim de kasa fanları ses yapıyor bazen durduruyorum tekrar dönünce ses kesiliyor

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir seferden bir şey olmaz ama yapmamakta fayda var benim de kasa fanları ses yapıyor bazen durduruyorum tekrar dönünce ses kesiliyor
hocam birde az önce durdurdum normalde yavaşlatıyordum sonra bırakıyordum az önce durdu biraz bekledi sona geri çalıştı normalmidir ve bu ses normalmi önceden yoktu

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
hocam birde az önce durdurdum normalde yavaşlatıyordum sonra bırakıyordum az önce durdu biraz bekledi sona geri çalıştı normalmidir ve bu ses normalmi önceden yoktu
sesi bilmem de durup çalışması normal benimki de oyle oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,633
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom