Neler Yeni

İşlemci fanının sürekli yüksek hızlarda dönmesi fanın ömrünü çok kısaltır mı?

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
AMD Ryzen7 2700x ve AMD Wraith Spire işlemci soğutucu kullanıyorum Wraith Spire sürekli yüksek hızlarda dönüyor derecesi 50 nin altındayken bile 2500 RPM civarı dönüyor bu ısısına göre biraz fazla sanırım açıkçası işlemcinin çok fazla ısınmasını engelliyor bu iyi bir şey fakat bu soğutucunun ömrünü kısaltır mı kısaltırsa ne kadar kısaltır?

Carla

80+
AMD Ryzen7 2700x ve AMD Wraith Spire işlemci soğutucu kullanıyorum Wraith Spire sürekli yüksek hızlarda dönüyor derecesi 50 nin altındayken bile 2500 RPM civarı dönüyor bu ısısına göre biraz fazla sanırım açıkçası işlemcinin çok fazla ısınmasını engelliyor bu iyi bir şey fakat bu soğutucunun ömrünü kısaltır mı kısaltırsa ne kadar kısaltır?
kısaltır fakat sizinkisi sınırda hani birazdaha arttırısanız gerçekten ömrünü kısabilirsiniz

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ister istemez kısalır. biostan ayarla ısındıkça artsın hızı.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
okr
biostan fan ayarları yapılabiliyor r7 2700x için wraith spire güçsüz kalır r7 ile wraith prism geliyor.

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biostan fan ayarları yapılabiliyor r7 2700x için wraith spire güçsüz kalır r7 ile wraith prism geliyor.
evet prism geliyor biliyorum ben bilgisayarı toplama almıştım wraith spire ile geldi

Top Bottom