Neler Yeni

İşlemci ve anakart tavsiye

ecan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can İlim
Bütçe
8000
Elimde Nvidia geforce gtx 1070 var ve
Bunu oyunlarda güzel bir şekilde idare edicek olursa yüksek fps değeri kovalatacak (çoğunlukla fps oyunları oynuyorum) anakart ve işlemci ihtiyacım var
Bütçem max 8 i görebilir
Eğer bilginiz varsa dediğimi kurtarıcak 0 ürünler varsa yardımcı olursanız sevinirim

Shourd

80+ Silver
Elimde Nvidia geforce gtx 1070 var ve
Bunu oyunlarda güzel bir şekilde idare edicek olursa yüksek fps değeri kovalatacak (çoğunlukla fps oyunları oynuyorum) anakart ve işlemci ihtiyacım var
Bütçem max 8 i görebilir
Eğer bilginiz varsa dediğimi kurtarıcak 0 ürünler varsa yardımcı olursanız sevinirim
bu işlemci ve anakart iyi olur gibi

bu işlemci iyi olur

anakart için bu yeterli olur zaten ekran kartınızda pcie 3.0

eğer bütçem daha var dersenizde bu işlemci iyi olur ama soğutma gerekebilir

bana kalırsa o işlemci fazla onun yerine 5600ün yanına soğtucu alın örnek soğutucu

şahsi fikrim ekran kartınızıda satıp bu bitçeyle birleştirip dhaa iyi bi ikinci el sistem toplamanız

ecan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can İlim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu işlemci ve anakart iyi olur gibi

bu işlemci iyi olur

anakart için bu yeterli olur zaten ekran kartınızda pcie 3.0

eğer bütçem daha var dersenizde bu işlemci iyi olur ama soğutma gerekebilir

bana kalırsa o işlemci fazla onun yerine 5600ün yanına soğtucu alın örnek soğutucu

şahsi fikrim ekran kartınızıda satıp bu bitçeyle birleştirip dhaa iyi bi ikinci el sistem toplamanız
Öncelikle teşekkür ederim soğutucu linki açılmıyor varsa benzer işlevli atarsan sevinirim , dediklerini dikkate alıcağım , kastettiğime uyan en iyisi bunlar mıdır sence

Shourd

80+ Silver
Öncelikle teşekkür ederim soğutucu linki açılmıyor varsa benzer işlevli atarsan sevinirim , dediklerini dikkate alıcağım , kastettiğime uyan en iyisi bunlar mıdır sence
soğutucu linki çalışmıyor aynı modelin farklı link alta

farklı link 100tl daha pahalı

• Beğen
Reaksiyonlar: ecan

ecan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can İlim
5600 valorantta 350 civarı fps alıyor. Cs2 de ise 250 civarlarında geziyor. Arkadaşın önerisini dikkate alabilirsin. Anakart olarak bunu tercih ederdim ben -> https://www.akakce.com/anakart/en-u...WdmHczmj5l1jRCJCLZ38IIx2VZ-E3a9RoCwocQAvD_BwE

Çok teşekkğr ederim dikkate alıcağım kastettiklerinizi ram tercihi ne olmalı min elimde 8 var

Shourd

80+ Silver
anlamadım linkler paylaşılmıyor bunu deneyin birde

Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkğr ederim dikkate alıcağım kastettiklerinizi ram tercihi ne olmalı min elimde 8 var
8x2 bu arada anlamadığım bi şekilde link paylaşamıyorum ama sizin için soğutucu modelini bırakıyım örnek soğutucu

buna bakabilirsinişz

Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB TL-C12C-S 120mm​

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Bi 8 daha alıp 16 yapsan yeterli olacaktır Fps oyunları için.

ecan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can İlim
anlamadım linkler paylaşılmıyor bunu deneyin birde

Mesaj otomatik birleştirildi:

8x2 bu arada anlamadığım bi şekilde link paylaşamıyorum ama sizin için soğutucu modelini bırakıyım örnek soğutucu

buna bakabilirsinişz

Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB TL-C12C-S 120mm​

Çok teşekkür ederim son bir ricam olucaktı

Ryzen 5 5600 ile ryzen 5 3600 arasında bi fark mıdır varsa açıklar mısın tam anlamıyorum da :)

Shourd

80+ Silver
Çok teşekkür ederim son bir ricam olucaktı

Ryzen 5 5600 ile ryzen 5 3600 arasında bi fark mıdır varsa açıklar mısın tam anlamıyorum da :)
şöyle anlatim sana daha yüksek ghze sahip e daha yeni nesil bi mimarisi var ryzen 5 3600 ile ryzen 5 5500 aynı güçte sayılırlar ve ryzen 5 5600 5500 den çok daha güçlü normalde senin ekran kartına 3600 gayet ideal olucaktıe hatta tam kombinasyon olurdu ama ileriye dönüklük istersen 5600 daha iyi olur ama benim fikrim halen geçerli ekran kartını vb.şeyleri satıp 2.el güzewl bi sistem toplama

Top Bottom