Neler Yeni

İŞLEMCİ VE SIVI SOĞUTUCU ÇOK ISINIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan Turan
İŞLEMCİ VE SIVI SOĞUTUCUM DOKUNULAMACAK ŞEKİLDE ISINIYOR. BİLGİSAYARIMI DEĞİÇTİRDİM AMA PSU DEĞİŞTİRMEDİM. GÜÇ YETERSİZ KALDIĞI İÇİN SIVI SOĞUTUCU VE İŞLEMCİ ISINIR MI? İŞLEMCİ ÜSTÜNDEKİ POMPA VE RADYATÖR AŞŞIRI ISINIYOR VE OYUN SIRASINDA MONİTÖRDE GÖRÜNTÜ GİDİYOR. KAPATIP SOĞUMASINI BEKLİYORUM TEKRAR AÇTIĞIMDA DÜZELİYOR .

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Görkem çetinkaya
İŞLEMCİ VE SIVI SOĞUTUCUM DOKUNULAMACAK ŞEKİLDE ISINIYOR. BİLGİSAYARIMI DEĞİÇTİRDİM AMA PSU DEĞİŞTİRMEDİM. GÜÇ YETERSİZ KALDIĞI İÇİN SIVI SOĞUTUCU VE İŞLEMCİ ISINIR MI? İŞLEMCİ ÜSTÜNDEKİ POMPA VE RADYATÖR AŞŞIRI ISINIYOR VE OYUN SIRASINDA MONİTÖRDE GÖRÜNTÜ GİDİYOR. KAPATIP SOĞUMASINI BEKLİYORUM TEKRAR AÇTIĞIMDA DÜZELİYOR .
Dostum zaten dokunmaman gerekiyor.Kaç dereceye kadar çıkıyor peki

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
İşlemci ve Soğutmanızın markası ne?

Sentinelreal1

80+ Bronze
oyunlarda mı bu dereceye çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Hak
Cooler Master 240L var bende 7500F ile kullanıyorum. Yük altında ısınıyor evet. Radyatörler ısınıyor normal yani ne bekliyorsun ki ? Sıcaklık nereye gidecek ?

Top Bottom