Neler Yeni

İşlemci Yere Düşürdüm Ama Bilgisayar Çalışıyor kullanıyorum Bi Sıkıntı Olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,905
İsim
Emir Yusuf
Sorun olmaz merak etme. İntel işlemcimi motordan düşürmüştüm cebimdeydi sistemde sorunsuz çalıştı :d
İntelle Ryzen'i kıyaslayamazsın. Birinin pinleri üzerinde birininki anakartta. İntelde birdirbir oynayıp taksan da bir şey olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
İntelle Ryzen'i kıyaslayamazsın. Birinin pinleri üzerinde birininki anakartta. İntelde birdirbir oynayıp taksan da bir şey olmaz.
Pinleri yamulup kırılmadığı sürece aynı şey dost

Satriani

80+ Bronze
Zaten çalışıyormuş, neden sıkıntı olsun, pinlerden yamulma, kırılma vb. olsaydı zaten takamaz ya da çalıştıramazdın. Ayrıca düştükten sonra pinleri kontrol etmemek biraz yanlış olmuş ama şansına sorun yok demek ki...

Ard7res

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Atak
Zaten çalışıyormuş, neden sıkıntı olsun, pinlerden yamulma, kırılma vb. olsaydı zaten takamaz ya da çalıştıramazdın. Ayrıca düştükten sonra pinleri kontrol etmemek biraz yanlış olmuş ama şansına sorun yok demek ki...
Acaba kasaya çarptığı için işlemci Hasar alıp performans kaybı yaparmı diye düşündüm normal vereceği performansa göre daha düşük performans vermesi ihtimali
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba kasaya çarptığı için işlemci Hasar alıp performans kaybı yaparmı diye düşündüm normal vereceği performansa göre daha düşük performans vermesi ihtimali
Sizce böyle bişey mümkünmü?

Shaco

80+ Bronze
Düşündüğünden daha sağlamdır rahatlıkla kullanabilirsin çalışıyorsa

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
YUNUS
Bu sana ders olsun Dostum Buseferlik iyi Yırtmişsin Ama bidaha ki sefere Bukadar şansli olmaya bilirsin dikkatli ol her daim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Takıp çalıştırmışsın sorun olsa çalışmazdı zaten.

Top Bottom