Neler Yeni

Yardım İşlemci Yuvaya Tam Oturmuyor

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Soner
Hangi anakarta takıyorsun? Pinler sorunsuz bence.Olmamasını gerektirecek bi bozukluk olsa gözle mutlaka fark edilirdi.İşlmciyi düzgün koyuyorsan parmağınla dokunduğunda içeri düşmesi lazım
B450m s2h üstad:) olmasi gerek be.. valla anlamıyorum.. büyüteç ile saatlerce baktım gözüme çarpan bir yamukluk yoktu.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,994
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
B450m s2h üstad:) olmasi gerek be.. valla anlamıyorum.. büyüteç ile saatlerce baktım gözüme çarpan bir yamukluk yoktu.
Girmediğine emin misin o hissi herkes alamayabilir belki oturmustur

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
işlemciyi anakarta taktıktan sonra fotoğraf atar mısın hocam, oturmazsa arada boşluk olur zaten ordan anlarız diye düşünüyorum

Shaco

80+ Bronze
Olmaması için herhangi bi sorun göremedim.Aynı anakart işlemciyi eskiden kullanmıştım soket uyumlu pinlerde sıkıntı yok. Birde işlemciyi sokete takmaya çalışırken video yada fotoğraf atman gerekecek çünkü sorun görünmüyor

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
0.5 uçlu kalemi al. Uç kısmını çıkar onunla düzelt.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Soner
Girmediğine emin misin o hissi herkes alamayabilir belki oturmustur

işlemciyi anakarta taktıktan sonra fotoğraf atar mısın hocam, oturmazsa arada boşluk olur zaten ordan anlarız diye düşünüyorum
Arada boşluk var zaten hocam parmağımla bastırınca içeri giriyor oynuyor yani bir kısımdan
Olmaması için herhangi bi sorun göremedim.Aynı anakart işlemciyi eskiden kullanmıştım soket uyumlu pinlerde sıkıntı yok. Birde işlemciyi sokete takmaya çalışırken video yada fotoğraf atman gerekecek çünkü sorun görünmüyor
Normalde işlemciyi takıp kilidi kapatınca çıkmaması gerek kendi işlemcimde oldugu gibi. Bunda kilidi kapatınca da işlemci çıkıyor:)

Shaco

80+ Bronze
Arada boşluk var zaten hocam parmağımla bastırınca içeri giriyor oynuyor yani bir kısımdan

Normalde işlemciyi takıp kilidi kapatınca çıkmaması gerek kendi işlemcimde oldugu gibi. Bunda kilidi kapatınca da işlemci çıkıyor:)
işlemci yönünden eminsen eğer aklıma hiç bişey gelmiyor başka

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut

hocam belki işlemci yamuktur pinleri aşşağı bakıcak şekilde düz bir zemine koyar mısınız?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,760
İsim
Bilal Tepe
Üstad görünür de yok gibi sanki ya:(
Bilgisayarcı birine sordum o da diyor ki 0.7 uçlu kalem ile dene yapabilirsen yap benim elimde patlamasın. Bu nasıl bilgisayarcı 😁
Allah'tan am5 de lga sokete geçti artık işlemcide pin olmicak anakartta Intel gibi zaten saçmaydı pin dediğin anakartta olur işlemcide ne arar pin sinir bozucu

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,994
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,760
İsim
Bilal Tepe
Yanlısıkla anakarta çarp 5k lık anakart pert ama
Evet ama şöyle bir şey var anakart Pink kırıldıdansa işlemci pimi yamuldu kırıldı daha çok duyuyorum ben hatta anakart Pink kırıldı hiç duymadım

Top Bottom