Neler Yeni

Çözüldü✓ İşlemcim Bozuldu

louis bloom

80+ Silver
1.5 ay önce "Ryzen 7 5800X3D" işlemci almıştım. İşlemciyi ilk "MSI B550 PRO VDH PLUS" anakartta kullandım. Sonra o anakart bozuldu. İşlemci de onla birlikte bozulmuş. Bilmiyordum işlemcinin bozulduğunu yeni anakart aldım "MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI" bu anakartta da çalışmadı farkli sistemlerde de denedik islemcinin bozuk olduğuna emin olduk. Şimdi sorun şu ki bu işlemcinin yetkili servisi neresi ? Nereye göndereceğim ?

Amazondan Alındı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hani işlemciler hassas bir şey değildi son nesil, bu yıl çıkan işlemci zortladı o da yine ve yine bana denk geldi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Amazon para iadesi yapar muhtemelen.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,896
İsim
Hacı
1.5 ay önce "Ryzen 7 5800X3D" işlemci almıştım. İşlemciyi ilk "MSI B550 PRO VDH PLUS" anakartta kullandım. Sonra o anakart bozuldu. İşlemci de onla birlikte bozulmuş. Bilmiyordum işlemcinin bozulduğunu yeni anakart aldım "MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI" bu anakartta da çalışmadı farkli sistemlerde de denedik islemcinin bozuk olduğuna emin olduk. Şimdi sorun şu ki bu işlemcinin yetkili servisi neresi ? Nereye göndereceğim ?

Amazondan Alındı.

hani işlemciler hassas bir şey değildi son nesil, bu yıl çıkan işlemci zortladı o da yine ve yine bana denk geldi
Denediğiniz anakartların bios sürümü en güncel sürüm mü?

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,896
İsim
Hacı
biosluk durum degil hocam islemci bozuk
O işlemci B550 anakartlardan sonra çıktı. Sonradan gelen güncelleme ile destek sağlandı. Biosu güncel bir anakartta denemeniz daha doğru olacaktır bunun için yazdım.
Aldığınız yerle iletişime geçin yardımcı olacaklardır.

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O işlemci B550 anakartlardan sonra çıktı. Sonradan gelen güncelleme ile destek sağlandı. Biosu güncel bir anakartta denemeniz daha doğru olacaktır bunun için yazdım.
Aldığınız yerle iletişime geçin yardımcı olacaklardır.
anakartim beta biosta kaldi elimde su an r5 3600 var bi onceki son surume cekebilir miyim ? betada kalmasini istemiyorum

anakartim beta biosta kaldi elimde su an r5 3600 var bi onceki son surume cekebilir miyim ? betada kalmasini istemiyorum
yapamiyorsak garantiye yollayacagim onlar yapiyormus konustum bugun

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Koray Yıldız
yapamiyorsak garantiye yollayacagim onlar yapiyormus konustum bugun
Geçmiş olsun, benim işlemci de bozuk (R5 3600) İncehesaptan alınma, garantiye yollayacam. Yalnız işlemci tamir edilebilen bişey mi ki? Değiştirirler gibime geliyor daha çok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
yetkili servise yollamanız daha mantıklıymış iyiki yollamışsınız biosu anakartın kendi sürümünden güncellemeniz daha mantıklı olacaktır

louis bloom

80+ Silver
AMAZON'U ARADIM PARA İADESİ YAPILACAK.

Top Bottom