Neler Yeni

Yardım işlemcim oyunlarda aşırı ısınıyor

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Doruk
işlemcim oyun oynarken 96 dereceyi buluyor intel stok fanla kullanıyorum yardım edermisiniz yada çözümü ne olabilir

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Kasanızın modeli nedir ? Kaç fan bulunmaktadır. Ve İşlemcinin üzerindeki termal macunu kontrol ettiniz mi ? Bir de fan2ın düzgün takıldığından emin misiniz ? İşlemci modeli nedir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

imzanızda varmış pardon. O zaman işlemci termal macunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bir de işlemci fanının düzgün bir şekilde takıldığından emin olun. Kasa içi havada önemlidir.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
kasayı güzelce temizleyin fanlarını vs cpu fanda temizleyin
termal macun yenileyin iyisinden alın
ve yeni fan alın 200tl bile güzek 4 bakır borulu fanlar var işinizi görecektir

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Burak
dostum kasayı guzelce bi temizle termal macunu yenile ve almak istersen suan fiyati uygun bu kule tipi sogutucuyu alabilirsin

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Bu işlemci için internette çok şikayet açılmış. Isınma sorunu ile ilgili. Bu tür işlemciler için stok soğutucu değil de bakır soğutucu kule tipi soğutucular kullanmanızı öneririm. Bir de monte ederken işlemci ile blok temas etmesine düzgün takılmasına dikkat edelim.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasanızın modeli nedir ? Kaç fan bulunmaktadır. Ve İşlemcinin üzerindeki termal macunu kontrol ettiniz mi ? Bir de fan2ın düzgün takıldığından emin misiniz ? İşlemci modeli nedir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

imzanızda varmış pardon. O zaman işlemci termal macunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bir de işlemci fanının düzgün bir şekilde takıldığından emin olun. Kasa içi havada önemlidir.
kasamı temizledim termal macunum yeni 2 adet fanım var sanırım iyi bir soğutucu gerekecek

Top Bottom