Neler Yeni

İşlemcinin 90 dereceye çıkması normal mi?

fusrodah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
burak
Evet eski laptoplarda ne yazık o rakamlara çıkabiliyor ama bu iyi olduğu anlamına gelmez. Benim 2018 model laptopum bile laptop soğutucu ile 80 derecelerde takılıyordu hep ama termal macununuzda sıkıntı yoksa direkt laptopun modeli de bu konuda sıkıntılı olabilir, marka modeli nedir laptopun?
termal macun 15 liralık şu hepsiburadada kalın şırınga içinde satılanlardan.Yarın ilk iş bi termal macun alayım bir önerin var mı?

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Normal değil masaüstü pc kullanıyor isen kasa hava sirkülasyonu iyi olmayabilir.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
masaüstü değil hocam bak özellikle laptop grubunda açtım
Leptoplar daha çok ısındıkları için sınır daha esnek olabiliyor yani 90 derece normale yakın ama yine yüksek rahat hava alabileceği etrafı boş olan bir yerde kullan ve altında soğutucusu yok ise bir soğutucu almanı tavsiye ederim.

fusrodah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
burak
Leptoplar daha çok ısındıkları için sınır daha esnek olabiliyor yani 90 derece normale yakın ama yine yüksek rahat hava alabileceği etrafı boş olan bir yerde kullan ve altında soğutucusu yok ise bir soğutucu almanı tavsiye ederim.
dostum soğutucular hiçbir işe yaramıyor yarasa bile en fazla 3 4 derece onun yerine kaliteli bir termal macun veya vakumlu fan almayı düşünüyorum

Top Bottom