Neler Yeni

İsrail - Filistin savaşından sonra CarrefourSA neden sürekli indirim yapıyor?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
CarrefourSA'nın mobil uygulaması yüklü bende bayadır. Yani bildirim gönderme sıklığına aşinayım. Şunu farkettim, bir süre dikkat ediyordum ama emin olamadım bekleyeyim dedim, İsrail - Filistin savaşı patladıktan sonra CarrefourSA sürekli indirim bildirimi gönderiyor. Hem de böyle üç beş kuruşluk indirimler de değil ciddi indirimler. Sizce neden?

Reav

80+ Silver
CarrefourSA'nın mobil uygulaması yüklü bende bayadır. Yani bildirim gönderme sıklığına aşinayım. Şunu farkettim, bir süre dikkat ediyordum ama emin olamadım bekleyeyim dedim, İsrail - Filistin savaşı patladıktan sonra CarrefourSA sürekli indirim bildirimi gönderiyor. Hem de böyle üç beş kuruşluk indirimler de değil ciddi indirimler. Sizce neden?
hocam paranoyak mı oldun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
çok bilmiyorum hangi ürünlerde indirim yapılıyor ancak bildiğiniz üzere israil ürünlerine indirim yapıyorsa israili destekliyor olabilir ya da israil ürünleri boykot edildiği için ön raftakilerin tarihleri geçmeye ybaşlıyor olabir bu yüzden de elden çıkartmak istiyor olabilir.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Carrefour, İsrail askerlerine yardımda bulundu. Sadece finansal da değil, paket paket erzak gönderdi. Ondan ötürü boykota uğruyor günlerdir. Bu sebepten yapılmış olabilir indirim. Boykota tabi tutulan pek çok firma ürünlerinde %50 ye kadar fiyat düşürdü.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Carrefour, İsrail askerlerine yardımda bulundu. Sadece finansal da değil, paket paket erzak gönderdi. Ondan ötürü boykota uğruyor günlerdir. Bu sebepten yapılmış olabilir indirim. Boykota tabi tutulan pek çok firma ürünlerinde %50 ye kadar fiyat düşürdü.
Yani bu konuyu açma nedenim şu çipuranın kilosu 300-400 TL idi. Bugün baktım 170 TL. Bazı kesim vatandaşlar gerekli hassasiyete sahip olmadığı için de bunlar sürecek ne yazık ki! İrlanda'da yerel halk Filistin bayraklarıyla marketlere gidip İsrail ürünlerini raftan aldı.
Kocaman pankart asmışlardı: "It's not WAR it is GENOCIDE" diye.

İceWolf

80+ Silver
Carrefour İsrail askerlerine BEDAVA ihtiyaç tedariği yapıyor. O yüzden sadece Türkiyede değil dünyanın bir çok ülkesinde boykot ediliyor. Carrefour, Mcdonalds ve birçok ŞEYTANA TAPAN YAHUDİ'lerin firmasıda indirimlerle bu boykotu kırmaya çalışıyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Carrefour İsrail askerlerine BEDAVA ihtiyaç tedariği yapıyor. O yüzden sadece Türkiyede değil dünyanın bir çok ülkesinde boykot ediliyor. Carrefour, Mcdonalds ve birçok ŞEYTANA TAPAN YAHUDİ'lerin firmasıda indirimlerle bu boykotu kırmaya çalışıyor.
şeytana mı tapıyorlar😬

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Boykotdan dolayı düştü bizim halk boykot etsede unutup alan olur. :)

İceWolf

80+ Silver
şeytana mı tapıyorlar😬
Siyonistler neye tapıyor zannediyorsun? Çocukları bebekleri kadını yaşlıyı hayvanları öldürmelerinin dini amacını ne zannediyorsun? Değiştirdikleri Tevrata ekledikleri ayetlerde neler yazıyor şok olursunuz. 1 tane örnek vereyimde İsrailin neye inandığını daha iyi anlayın.

ggg.jpg

Son düzenleme:

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Siyonistler neye tapıyor zannediyorsun? Çocukları bebekleri kadını yaşlıyı hayvanları öldürmelerinin dini amacını ne zannediyorsun?
ben yahudiler de tek tanrıya inanıyor diye biliyordum. sonuçta tek tanırılı bir din. şeytan kısmını atarsanız sevinirim. bu arada sivil öldüren herkes şeytana tapıyorsa galiba dünyanın yarısı şeytana tapıyor olabilir.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Siyonistler neye tapıyor zannediyorsun? Çocukları bebekleri kadını yaşlıyı hayvanları öldürmelerinin dini amacını ne zannediyorsun?
Siyonist ve Yahudilik çok farklı şeyler ve siyonist karşıtı yahudiler bile var.

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
ben yahudiler de tek tanrıya inanıyor diye biliyordum. sonuçta tek tanırılı bir din. şeytan kısmını atarsanız sevinirim. bu arada sivil öldüren herkes şeytana tapıyorsa galiba dünyanın yarısı şeytana tapıyor olabilir.
Yok onlar İbrahimi Yahudiler. Siyonist Yahudiler ise Öldürerek, Vahşetler işleyerek Tanrıyı Kıyamete zorlamaya çalışan yahudilerdir.

Top Bottom