Neler Yeni

İstanbul depremi hakkında

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
Kime sorsam öleceğimiz varsa ölürüz, ecel ne zaman gelirse o zaman ölürüz deyip geçiştiriyor. Bu kadar mı umrumuzda değil bu deprem aileme söylüyorum taşınalım vs hani hiç değilse canımızı belki kurtarırız sıfır tepki. Bazı yaşıtlarıma bakıyorum enayilerin babası iphone fln almıyor diye ölelim abi bu hayat bizi çok yormuş fln yapıor bu kadar mı hayalsizsiniz bu kadar mı yaşama umudunuz yok usta. Kimsenin umrunda değilmiş gibi hissediyorum ve bu depremden daha da korkunç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin planlarınız ve önlemleriniz nedir dostlar?

Rowlet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rahmican
Biraz fazla abartıyorsun. İstanbul da milyonlarca insan var hepsi mi gitsin o zaman. Doğal afetlere önlem alabiliriz ama yapacak başka bir şey yok

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
sonuna kadar haklısın. bu depremden yaşadığım yer yani Bursa'da etkilenecek ama ne kadar etkilenir onu bilmiyorum. Herkes taşınamaz tabi ama en azından önlem alsınlar bu konu hakkında farkındalık falan yaratın

Farway

80+ Silver
Öyle zaten dostum,adma diyorum deprem oldu kalkın adam diyor oluyorsa öleceğimiz varsa ölürüz... O zaman zaten öleceksin yani git atla ne birşeyler için uğraşıyorsun ki...

SametSW

80+ Bronze
Kanka önlem yok bir sey yok kimseninde kalkıp şehiri terk edeceğini düşünmüyorum öleceğimiz varsa oluruz yoksa yaşarız tskodbb

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önlem derken ? :kekw:
ne biliyim deprem çantasıdır uzak bölgelerden ev ayarlamadır kendinizi o psikolojiye hazırlamadır falan, sonuçta bunların hepsi önlem almadır, şahsi olarak yni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz fazla abartıyorsun. İstanbul da milyonlarca insan var hepsi mi gitsin o zaman. Doğal afetlere önlem alabiliriz ama yapacak başka bir şey yok
Biraz fazla mı abartıyorum :D? canını seven kurtarsın hocam banane yoksa

WhoCares

80+ Silver
ne biliyim deprem çantasıdır uzak bölgelerden ev ayarlamadır kendinizi o psikolojiye hazırlamadır falan, sonuçta bunların hepsi önlem almadır, şahsi olarak yni
önlemi sen almazsın devletin yapması gerek yada o binayı yapanın kendi önlemini anca kendin bina yaparsan yada buna benzer bir yapı yaparsan alırsın o senin dediğin anca tebir almak olur istanbulda o dediğin gerçek yaşamda çok zor belki başka bir hayatta olabilir :kekw:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önlemi sen almazsın devletin yapması gerek yada o binayı yapanın kendi önlemini anca kendin bina yaparsan yada buna benzer bir yapı yaparsan alırsın o senin dediğin anca tebir almak olur istanbulda o dediğin gerçek yaşamda çok zor belki başka bir hayatta olabilir :kekw:
önlem almak ile tedbir almak aynı şey hocam saygılar :kekw:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
eee ne olmuş :kekw: demek istediğimi anladıysan benim için mesele yok ama sen kelimelere takılıp yanlışlıkla eş anlamlısını kullandım diye mırın gırın ediyorsa bol şans :kekw:
dediğinizi anladım hocam da siz önlem alamazsınız dediniz ya ona istinaden belirttim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,628
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom