Neler Yeni

İşte o kız... O güzellik...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Böyle bir ihtiyaç şimdilik erken. İnsan bu sosyal ihtiyacını arkadaş, iş vb. taraflardan karşılayabilir.

Hayatımdaki birçok arkadaşım bulunduğum şehirden taşındılar. Geri kalanını da ben sildim. Sayılı sayıda arkadaşım kaldı. Onlara da vakit ayıramıyorum zaten.

Hocam kendinize 12 ay kural koymayin

Eğer olursa bu süre sonunda üniversiteye gideceğim. 12 ay değil de 36 ay da olabilir yani.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,164
İsim
uwu
Hayatımdaki birçok arkadaşım bulunduğum şehirden taşındılar. Geri kalanını da ben sildim. Sayılı sayıda arkadaşım kaldı. Onlara da vakit ayıramıyorum zaten.

Eğer olursa bu süre sonunda üniversiteye gideceğim. 12 ay değil de 36 ay da olabilir yani.
Yani pek gerekli değil 20/25 yaşa kadar bnce ama bi sure sonra insan yanında mutlu hissedeceği kendisine destek olabilecek birisini ister.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşların zaten büyük kısmınin hiç gereği yok yani bu forumdan rastgele birine güvenirim ama ilkokul arkadaşıma güvenmem

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yani pek gerekli değil 20/25 yaşa kadar bnce ama bi sure sonra insan yanında mutlu hissedeceği kendisine destek olabilecek birisini ister.

Evlilik yaşımı en az 27 olarak belirledim ama kim bilir? Belki hiç evlenmem..

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,164
İsim
uwu
Evlilik yaşımı en az 27 olarak belirledim ama kim bilir? Belki hiç evlenmem..
Hocam bnim babam 31/32 yaşında evlenmiş amcaların fln hep 17/20 lerde evlenmiş onlar sevgiyi düşünmüş babam 1 daire ev(nenenin üst katı yaptırıldı),ve bir araba almış ise gitmek için işte o zaman beklemiş ve annemi bulmuş aralarında 10 yaş fln var

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Bence af dileme unut gitsin

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Emir Bayram
ELEMANIN HALLER
EUGZE5ZXgAEi3QA.jpg

SnareEcho

80+ Silver
Lgs ye girmicen mi olm sen ona çalıș vakit öldürme bu ișlerle
Çalışmaya çoktan başladım aga sorun yok onu düşünerek bu işlere girdim.

Hiçbir marifet dış görünüşte değildir. Bu dediğimi ilerleyen yıllarda olgunlaştığın zaman anlayacaksın..
Anladım şimdi.

Aga şiir yazmışın
Dur al sana şiir. Ben yazdım valla.

O siyah gözleri
Örülmüş saçları
Güpgüzel o sesi
Marifetli elleri

Sevdim onu bir zaman
Kalbimi çaldı o zaman
Ama yaptım bir aptallık
Bitirdim bu aşkı o zaman...
SnareEcho

Aga şiir yazmışın
Aga hadi sen bu taktik ver. Şu anlık @Furkan Karagülle hocamın taktiğini yapacağım.

Arkadaşlar taktik bekliyorum
up

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,292
İsim
MehmedVII
Bir kız vardı. 3 ay önce. Okullar kapanmaya yakın. Çok sevdim onu. Çok baktım ona. O da bana bana baktı. Hem de gülerek. Gülüştük. Çok sevdik birbirimizi. Ama sonra ben saçmaladım. 30 günlük sevgiyi 1 saniyede saçmalayıp bitirdim. İşte o gün. Ve suçu onda bulup onu sevmeyi bıraktım. Bugün okulda. Saat 12 de. Gördüm onu. Güzel güzel saçlarını örmüştü. Kilo vermişti. Arkadaşları ile beraberdi. Şu anda bunu yazarken... yazarken... Bilemiyorum. Tekrardan olur mu olmaz mı? Bir yanım neden olmasın diğer yanım otur oturduğun yerde bir daha yapamazsın diyor.
Limon at🍋

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,292
İsim
MehmedVII
Top Bottom