Neler Yeni

İşte o kız... O güzellik...

Kara*

80+ Silver
Hocam bizim 6. sınıfta herkes baya aşk meşkti valla. Zaten ben direkt teklifi basmak istemiyorum. En başta onun da beni tanımasını isterim. Yoksa direkt red yerim normal olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AdnanKe @Kara* arkadaşlar yeni nesilin isteği gerçekten daha erken yaşa geldi inanın bana. Bende bu durumlarda olmak istemem. Ama işte bir yanım git sew ol diğer yanım bırak şunu diyor. Belki sadece arkadaşta kalabilirim bilmiyorum.
Bizim de öyleydi ya 6 sınıfa gelince çok harika ilişki bulacak kafasına giriyorlar, sınıfta en aveli bile manita yapıyordu ben iplemiyordum hiç ilgimi çekmiyordu liseye geçince işler değişti.

Sevgili olmak istiyorsa bile için önce bi dene red yemeye hazır olarak ayarla kendini, ama dediğin gibi kızla ufak tekrar eskisi gibi samimi davranmaya çalışarak eski yaşanmışlıkları hatırlamasın ona göre anlar zaten.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Mehmet
Seviyor musun hala onu
Yani

Bizim de öyleydi ya 6 sınıfa gelince çok harika ilişki bulacak kafasına giriyorlar, sınıfta en aveli bile manita yapıyordu ben iplemiyordum hiç ilgimi çekmiyordu liseye geçince işler değişti.

Sevgili olmak istiyorsa bile için önce bi dene red yemeye hazır olarak ayarla kendini, ama dediğin gibi kızla ufak tekrar eskisi gibi samimi davranmaya çalışarak eski yaşanmışlıkları hatırlamasın ona göre anlar zaten.
6.sınıf ergenliğin zirve yaptığı noktadır

SnareEcho

80+ Silver

Geçen o aptallık ettiğim zamanda yemin ederim bu adam gibi hareket ettim bir zerre şakam yok. Yürüyüş aynıydı😂
@Prmy @Realhas the Great

Yani

Allah mutlu mesut etsin

Kara*

80+ Silver
Evet ya hiç unutmuyorum hoca toplamıştı kızları duvar kenarına araya 1-2 erkek atmış ayıp olmasın diye, onlardan birisi bendim valla doyuyor insan çok olunca. Eğlencesi bir başkaydı yavruların harem sahibi gibi hissediyorduk arkadaşla. :ROFLMAO:

SnareEcho

80+ Silver
Evet ya hiç unutmuyorum hoca toplamıştı kızları duvar kenarına araya 1-2 erkek atmış ayıp olmasın diye, onlardan birisi bendim valla doyuyor insan çok olunca. Eğlencesi bir başkaydı yavruların harem sahibi gibi hissediyorduk arkadaşla. :ROFLMAO:
Geçen o aptallık ettiğim zamanda yemin ederim bu adam gibi hareket ettim bir zerre şakam yok. Yürüyüş aynıydı😂
@Prmy @Realhas the Great

Allah mutlu mesut etsin

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Mehmet
Yok bizdekiler harbi maldı şuan biriyle konuşuyorum tam evlenilecek biri ama

SnareEcho

80+ Silver
Akşamları içimden kızı bırakmam gerektiği akşam dışı tüm zamanlar ise peşinden koş diyor içimdeki ses...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,602
Üyeler
152,288
Son üye
Zyeox
Top Bottom