Neler Yeni

İşte o kız... O güzellik...

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Ben de olmadım da o yüzden sevgili de yapmadım ama galiba sevgiline aşık oluyorsun ben öyle düşünüyorum o yüzden uzaktan aşık olmak bana garip geliyor
Bizim kısmet ünide olabilir belki hocam ya :D Bu vakte kadar aşık olmadık bu vakitten sonrada olmazsak işimiz yaş gibi

SnareEcho

80+ Silver
Bizim kısmet ünide olabilir belki hocam ya :D Bu vakte kadar aşık olmadık bu vakitten sonrada olmazsak işimiz yaş gibi
Ünide illaki bir tane güzel kız bulursunuz hocam. Bir de puanı yüksek bir üniyse hem güzel hem de zeki bir kız olur.

Rulep

80+ Gold
Üni hallerim 1 sene ertelendi üni de falan illaki bulunur da sıkıntı olan büyük ihtimalle onun daha önce sevgili olmuş olması

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Valla yerinde olsam gidip konusurdum diyemicem bende utanirdim ama git bi dene bence konusmayi yinede.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Okulda orkestraya kalacağız yakın zamana. Okul çıkışı olacak. Zaten o zaman tek olur. Tek bulduğum zaman konuşurum. Etkileyici bir söz söylerim. @Furkan Karagülle
bence o zaman orkestra cikisinda bi konusmayi dene iyi olabilir tekrar olabiceginizi soyle insallah kabul eder.

SnareEcho

80+ Silver
bence o zaman orkestra cikisinda bi konusmayi dene iyi olabilir tekrar olabiceginizi soyle insallah kabul eder.
İnşallah hocam. Bu arada tekrar olmayacağız hiç olmadık. Bu arada kız benden 1 yaş küçük problem olur mu?

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
İnşallah hocam. Bu arada tekrar olmayacağız hiç olmadık. Bu arada kız benden 1 yaş küçük problem olur mu?
problem degil normal zaten cikma teklif et kabul ederse senindir etmesse hic senin olmamistir :D

SnareEcho

80+ Silver
problem degil normal zaten cikma teklif et kabul ederse senindir etmesse hic senin olmamistir :D
Kız benim sadece baterist ve 7A ya gittiğimi biliyor. Yani beni pek tanımıyor. Ben gizlice FBI gibi ad-soyad, sınıf,arkadaş ortamı, sevdiği arkadaşları hepsini kıza ve arkadaşlarına sormadan öğrendim😎🌹

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Kız benim sadece baterist ve 7A ya gittiğimi biliyor. Yani beni pek tanımıyor. Ben gizlice FBI gibi ad-soyad, sınıf,arkadaş ortamı, sevdiği arkadaşları hepsini kıza ve arkadaşlarına sormadan öğrendim😎🌹
kiz 6 a gidiyorsa ben cokta sevgiden ve askdan anlayacagini sanmam yinede yerinde olsam bu isler icin lise 2 yi beklerdim cok erken bence.

SnareEcho

80+ Silver
kiz 6 a gidiyorsa ben cokta sevgiden ve askdan anlayacagini sanmam yinede yerinde olsam bu isler icin lise 2 yi beklerdim cok erken bence.
Hocam ben hem benim hem de kızın yaşını söylersem kendi yaşımdan dolayı dalga geçilirim. Ama dalga geçmeyecekseniz size özelden atarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,387
Üyeler
149,021
Son üye
deadthrains
Top Bottom