Neler Yeni

İşte o kız... O güzellik...

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Hocam ben hem benim hem de kızın yaşını söylersem kendi yaşımdan dolayı dalga geçilirim. Ama dalga geçmeyecekseniz size özelden atarım.
Yasini anladim kizin yasini da anladim zaten ama bu yas erken derim ben yani ben 18 im hatta suan is bilgisayarindan yaziyorum :D ama yinede ben bile kendime daha erken diyorum bence daha zamani var boyle seyler icin.

SnareEcho

80+ Silver
Yasini anladim kizin yasini da anladim zaten ama bu yas erken derim ben yani ben 18 im hatta suan is bilgisayarindan yaziyorum :D ama yinede ben bile kendime daha erken diyorum bence daha zamani var boyle seyler icin.
Eskiden profilimde yaşım açıktı konuyu açtıktan hemen sonra kapattım yaşı 😀
Evet bende bu yaşın erken olduğunun %100 arkasındayım. Ama ergenlik hormonları az çok tahmin ediyorsunuzdur.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Evet bende bu yaşın erken olduğunun %100 arkasındayım. Ama ergenlik hormonları az çok tahmin ediyorsunuzdur.
Ediyorum ama bence hic bu ise grisme derim ben bu yasta biraz zor ben bile 22-25 yaslarini bekliyorum ama olursa olmaz demezdim de bizede bakan yok :D

Kara*

80+ Silver
Kanka önceden iplemeyip şimdi tekrar dönmek pek sağlıklı değil lakin kız küçük tam o işlerde huyu suyu oturmamıştır büyük ihtimalle. O yüzden denesen iyi olur içinde kalmaz olmuyorsa salarsın zaten.

Kara*

80+ Silver
Ediyorum ama bence hic bu ise grisme derim ben bu yasta biraz zor ben bile 22-25 yaslarini bekliyorum ama olursa olmaz demezdim de bizede bakan yok :D
Takılmalık ve tecrübe için 10/10 bi iş ama işin gücün yoksa ve durumun iyi değilse ciddi evlenmelik ilişki yapılmaz kesinlikle agam.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Takılmalık ve tecrübe için 10/10 bi iş ama işin gücün yoksa ve durumun iyi değilse ciddi evlenmelik ilişki yapılmaz kesinlikle agam.
Bende Oyle Diyorum takilmalik olurda ciddi iliski bu yaslarda cok zor uzulursun bosu bosuna yani

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren

SnareEcho

80+ Silver
Kanka önceden iplemeyip şimdi tekrar dönmek pek sağlıklı değil lakin kız küçük tam o işlerde huyu suyu oturmamıştır büyük ihtimalle. O yüzden denesen iyi olur içinde kalmaz olmuyorsa salarsın zaten.
Hocam bizim 6. sınıfta herkes baya aşk meşkti valla. Zaten ben direkt teklifi basmak istemiyorum. En başta onun da beni tanımasını isterim. Yoksa direkt red yerim normal olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AdnanKe @Kara* arkadaşlar yeni nesilin isteği gerçekten daha erken yaşa geldi inanın bana. Bende bu durumlarda olmak istemem. Ama işte bir yanım git sew ol diğer yanım bırak şunu diyor. Belki sadece arkadaşta kalabilirim bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,265
Üyeler
149,001
Son üye
metin71
Top Bottom