Neler Yeni

istediğim oyuna fsr 3 modu kurabilir miyim?

L1XUEW3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Özdemir
Instagram
emir.ozdmr55
Fifa 23 e kurmak istiyorum ne yapmam lazım fifa da normalde dlss ve fsr yok ekran kartım rx 570.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Yusuf Kaplan
Fifa 23 e kurmak istiyorum ne yapmam lazım fifa da normalde dlss ve fsr yok ekran kartım rx 570.
Fg teknolojisi olan oyunlar için her karta getiriyor. Normalde acamiyorduk ama bu modal yapabiliyoruz.
Fsr3 içinde bildiğim kadarıyla fsr2 yi fsr3 yapıyor. (Yanlış biliyor olabilirim. Ama fg için dediğim geçerli. Oyunda fg yoksa 40 serisi için modla getiremezsin)

1721

80+ Bronze
Fg teknolojisi olan oyunlar için her karta getiriyor. Normalde acamiyorduk ama bu modal yapabiliyoruz.
Fsr3 içinde bildiğim kadarıyla fsr2 yi fsr3 yapıyor. (Yanlış biliyor olabilirim. Ama fg için dediğim geçerli. Oyunda fg yoksa 40 serisi için modla getiremezsin)
rdr2 de var mı

FSR3 modu, FSR2 destekleyen çoğu oyunda kullanılabiliyor. Kullanılabilir oyunların listesini bizzat mod yapımcısı LukeFZ hazırlamıştı. Durun o listeyi atayım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

rdr2 de var mı
Maalesef, şimdilik RDR2'de bulunmuyor.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Yusuf Kaplan
rdr2 de var mı
Rdr2 de fg yok diye biliyorum. Yoksa kurulmaz. Benim bildiğim oyunlar alan wale2 Hogwarts cyberpunk. Fg olanların listesini belki bulursun nette. Fsr2 varsa onu fsr3 yapabilirsin diye biliyorum. Hiç denemedim net bir şey diyemem fsr3 için.

• Üzgün
Reaksiyonlar: 1721
Rdr2 de fg yok diye biliyorum. Yoksa kurulmaz. Benim bildiğim oyunlar alan wale2 Hogwarts cyberpunk. Fg olanların listesini belki bulursun nette. Fsr2 varsa onu fsr3 yapabilirsin diye biliyorum. Hiç denemedim net bir şey diyemem fsr3 için.
Hocam FG olmasa da olur. Bu FSR3 modu, Nukem'in yaptığı Frame Generation modu değil. Yani oyunların FSR2 ve üstünü desteklemesi yeterli ama yine de şu an her oyun için müsait değil mod.

RDR2'de FSR 2.0 var ama şimdilik RDR2 için kullanılamıyor.

Reav

80+ Silver

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam FG olmasa da olur. Bu FSR3 modu, Nukem'in yaptığı Frame Generation modu değil. Yani oyunların FSR2 ve üstünü desteklemesi yeterli ama yine de şu an her oyun için müsait değil mod.

ben fg derken nvıdıa taraflı dlss3 ıcın dıyorum. yoksa zaten fsr3 modu yapınca fg gelıyordur. denemedım amd tarafını. ben nvıdıa taraflı dlss3 ten fg ıle yaptım ve oldu. ama bunuda her oyunda yapamazsın. dlss3 ile fg getırılen oyunlarda ıslıyor. fsr tarafında ust tarafta da dedı bılgım yok. dlss taraflı konustum

L1XUEW3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Özdemir
Instagram
emir.ozdmr55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oyun fsr 2 sürümlerini destekliyorsa kurabilirsin
cyperpunk 2077 de denedim şu an r5 1600af rx 570 8x2 ram modsuz fsr 2.1 dengeli şekilde 60 65 fps alıyordum en düşük grafiklerde mod yükledim orta grafiklerde 80 97 fps arası alıyorum şu an kapalı alanalrda 120 fps de görüyor modu dengelide değil kalitede kullanıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Reav
Bu fsr 1080p de neden görüntüyü b.. gibi yapıyor onu anlamış değilim fps veriyorsun tamam da görüntüyü o hale getirdikten sonra ne yapayım ben o fps i

L1XUEW3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Özdemir
Instagram
emir.ozdmr55
Bu fsr 1080p de neden görüntüyü b.. gibi yapıyor onu anlamış değilim fps veriyorsun tamam da görüntüyü o hale getirdikten sonra ne yapayım ben o fps i
bence dengeli modan sonrası kötü oluyor.

Top Bottom