Neler Yeni

itemci.com rezaleti ss'li

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,204
İsim
Kerem Çavuş
ürünü teslim almama hakkın var ama konuşma tarzından dolayı siteden banlayıp bide satışı onaylamışlar mecbur şikayet ediceksin

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
ben canlı destekteki 2 arkadaşın ve bana yaptıkları üyeliğimi kapatma vb durumları için cezasız bırakmak istemiyorum.

id şifre şeklinde hesabı bana vermediler, öyle bir şey değil. oyun içinde ürünü bana teslim etmeleri gerekiyor kendilerinin getirip.
o zaman şikayet edebilirsin kanka hesapta paran varken kapattılarsa paranı alıkoymuş olurlar

Silinsin

80+ Silver
ben canlı destekteki 2 arkadaşın ve bana yaptıkları üyeliğimi kapatma vb durumları için cezasız bırakmak istemiyorum.

id şifre şeklinde hesabı bana vermediler, öyle bir şey değil. oyun içinde ürünü bana teslim etmeleri gerekiyor kendilerinin getirip.
Dediğim gibi gerçekten yaptığınız kural ihlali metin2 oyuncusu olarak biliyorsunuzdur ki bunlar zaten legal satın alımlar değil oyun kurallarına göre karşı tarafın hesabı yasaklanacağı için ismi ifşa olduğunda haksızlar diyemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Max arkadaşın dediği gibi bankaya itiraz edebilirsiniz

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
Dediğim gibi gerçekten yaptığınız kural ihlali metin2 oyuncusu olarak biliyorsunuzdur ki bunlar zaten legal satın alımlar değil oyun kurallarına göre karşı tarafın hesabı yasaklanacağı için ismi ifşa olduğunda haksızlar diyemem
karşı tarafın oyun içi nicki vb hiçbirşey görünmedi zaten . olay sadece sipariş vermekten ibaret. satıcının oyun için nicki vb hiçbir şekilde ifşa olmadı çünki ne ben gördüm satıcıyı ne de oyundan biri, olaylar itemci.com üzerinden gerçekleşti. ben ürünü satın aldım 4 dk sonra başka bir ilan açıldı ve %20 daha ucuzdu. onu almak istedim , alıcıya da ayıp olmasın diye discord üzerinden almak istemediğmii söyledim, canlı desteğe girincede bunlar başıma geldi. üyeliğimi kapattılar ve teslim almadığım halde satışı onayladılar.

Silinsin

80+ Silver
karşı tarafın oyun içi nicki vb hiçbirşey görünmedi zaten . olay sadece sipariş vermekten ibaret. satıcının oyun için nicki vb hiçbir şekilde ifşa olmadı çünki ne ben gördüm satıcıyı ne de oyundan biri, olaylar itemci.com üzerinden gerçekleşti. ben ürünü satın aldım 4 dk sonra başka bir ilan açıldı ve %20 daha ucuzdu. onu almak istedim , alıcıya da ayıp olmasın diye discord üzerinden almak istemediğmii söyledim, canlı desteğe girincede bunlar başıma geldi. üyeliğimi kapattılar ve teslim almadığım halde satışı onayladılar.
Dediğim gibi kuralları açık legal bir şey olmadığı için dava da edemezsiniz tek yol ödeme itirazı büyük ihtimalle.

Farway

80+ Silver
Aldığın adamlar direkt itemci değil oradaki bir satıcı, itemci olsa da Metin2'nin PVP serverinde item satan siteden ne bekliyorsun dostum sana kurumsal dille mi konuşsunlar trendyol gibi. Yaptığın işlem zaten yasalda değil adamlar almıyorsan hadi baybay diyip hiçbirşey vermeseler yine bir karşılığı yok sen düşün..

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Umut Işık
ürünü teslim almak istemedim, ürünü aldıktan sonra başka birisi ilan açtı ve %20 daha ucuzdu. doğal olarak ürünü teslim almak istemediğimi ve iade etmelerini söyledim.Ürünü teslim almadım, ürünü teslim alınmış gibi gösterip ,zoraki bir şekilde ürünü teslim almam için çağırdılar,üstüne de hesabımı kapattılar.
Yanlislikla aldim filan deseydin keske.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,477
Üyeler
140,499
Son üye
razor44
Top Bottom