Neler Yeni

İtemsatış random steam key alınır mı?

ErenMaiky

80+ Bronze
İndiegala diye bir site vardı bedava random key veriyodu arada yanlış kodlar veriliyordu fakat bedava zaten bi onu dene görev yaparak veriyor.

Cihangir

80+ Gold

panizher

80+ Silver
Çöp oyunlar geliyor hiç bilinmeyen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tolga Şuoruç
Arkadaşlar itemsatış steam random key almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Güvenilir midir?

Merhaba hocalarım, bahsettiğiniz ilanlar bana ait ilanlar BeyOyun mağazası altında 4 yıldan beri bu işin toptan kısmını yapıyorum. Zaten 850 tl üstü keyi ilk ben itemsatışa sürdüm sonrasında bazı arkadaşlarda görüp ilan girdi fakat en ucuz ilanı gene ben koydum şuan.

Verilen fiyat garantisi altında asla oyun gelmez bunun garantisini veriyorum 10 katını geri iade etmeye hazırım, bir gün denerseniz umarım güzel oyunlar çıkar :) Mağaza linkimi bırakıyorum ürünlerimi inceleyebilirsiniz.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Emre
Merhaba hocalarım, bahsettiğiniz ilanlar bana ait ilanlar BeyOyun mağazası altında 4 yıldan beri bu işin toptan kısmını yapıyorum. Zaten 850 TL üstü keyi ilk ben itemsatışa sürdüm sonrasında bazı arkadaşlarda görüp ilan girdi fakat en ucuz ilanı gene ben koydum şuan.

Verilen fiyat garantisi altında asla oyun gelmez bunun garantisini veriyorum 10 katını geri iade etmeye hazırım, bir gün denerseniz umarım güzel oyunlar çıkar :) Mağaza linkimi bırakıyorum ürünlerimi inceleyebilirsiniz.

Hocam 25 TL'den 3 adet alacapım bunların hepsi AA oyunlar dimi 850 tl lik bir de. 850 TL değerin de bir oyun mu yoksa 850 TL toplam tutarın da 4 5 oyun mu çıkıyor

Aaahmt

80+ Silver
Merhaba hocalarım, bahsettiğiniz ilanlar bana ait ilanlar BeyOyun mağazası altında 4 yıldan beri bu işin toptan kısmını yapıyorum. Zaten 850 TL üstü keyi ilk ben itemsatışa sürdüm sonrasında bazı arkadaşlarda görüp ilan girdi fakat en ucuz ilanı gene ben koydum şuan.

Hangi tür oyunlar çıkıyor hocam? 20 TL'ye rdr 2 beklemiyorum tabi ama bu tür oyunlar çıkıyor mu ihtimali nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tolga Şuoruç
Hangi tür oyunlar çıkıyor hocam? 20 TL'ye rdr 2 beklemiyorum tabi ama bu tür oyunlar çıkıyor mu ihtimali nedir?
Hocam rdr2'nin fiyatı 850 tl nin altında kalır, radom key olduğu için oyun listesi elimizde yok fakat güzel A++ oyunlar çıktığını da görebilirsin mağaza yorumların başka forumlardaki satışlarımda da Bathman Oyun paketi veya arma oyun paketleri çıktığını duydum keşke ben kullansaymışım o kodları demedim değil açıkçası :) Oyunların yüksek çoğunluğu üst düzey oyunlardır. Bol şans şimdiden
Hocam 25 TL'den 3 adet alacapım bunların hepsi AA oyunlar dimi 850 TL lik bir de. 850 TL değerin de bir oyun mu yoksa 850 TL toplam tutarın da 4 5 oyun mu çıkıyor

Her oyunun tekel değeri 850 tl'dir hocam. Yani bir kod alırsanız o oyun mutlaka 850 tl üstü çıkar alım sayısı farketmezksizin tüm oyunların 850 tl garantisi vardır çıkmaz ise 10 katını iade edebilirim. Oyunların çoğunluğu kaliteli oyunlardır zaten fiyat baremi olarak da bir hayli yüksek ama tabii ki şans faktörü de var.

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Enes kaplan
Olay şu dandirik oyunları Steam'de yüksek fiyata koyuyorlar bu oyunlar sadece random key satanlar için çıkıyor.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam 25 TL'den 3 adet alacapım bunların hepsi AA oyunlar dimi 850 TL lik bir de. 850 TL değerin de bir oyun mu yoksa 850 TL toplam tutarın da 4 5 oyun mu çıkıyor
Sonuçları paylaşır mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
rez böyle şeyler çok heyecan ediyor insanı ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

rez böyle şeyler çok heyecan ediyor insanı ya
kurt var bende deniyorum arkadaşlar ne çıktığını yazacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
Almayın, aldırmayın çıkan şeye bak :D yılın oyunu hocam

Ekler

• Screenshot_2022-12-09-14-49-32-187_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2022-12-09-14-49-32-187_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    707.3 KB · Hit: 136
  • Screenshot_2022-12-09-14-49-27-992_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2022-12-09-14-49-27-992_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    592.6 KB · Hit: 140
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tolga Şuoruç
Almayın, aldırmayın çıkan şeye bak :D yılın oyunu hocam

Merhaba hocam, öncelikle almayın, aldırmayın diyerek haksız bir baltalama yaptığınızı düşünüyorum beğenmediğiniz bir oyun çıktığını tabikide söyleyebilirsiniz fakat sadece bir kod alarak böyle bir yargıya varmanız çok saçma. Random teslim edilen oyunlar olduğu zaten belirtiliyor şimdi beğenmediğiniz oyun çıktı diye alınmaması gereken bir ürün mü oluyor? Tek kod alıp istediğiniz bir oyun çıkmayabilir doğaldır bu baltalamanızı gerektirmez. Ayrıca yüksek fiyatlı oyunu kütüphanenize katmak steam hesabınızın değerini bir hayli fazla arttırır, yabancı forumlarda insnlar bu kodları hesap değeri arttırmak için kullanıp hesapları satıyorlar. Gene de bana item satıştan bir mesaj atarsanız bir random key daha hediye edeyim şansınızı deneyin. İyi günler dilerim.

Top Bottom