Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya --Alan wake 2 hediyesi vermiyor

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Kodu almak için:

10/10/2023 - 27/11/2023 tarihleri arasında NVIDIA GeForce tarafından resmi web sitesinde belirtilen ürünlerden birini satın alın,

Satın alma işleminden sonra tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecek faturanızın ekran görüntüsünü kaydedin,

Müşteri bilgilerinizle birlikte faturanızı 15 gün sonra [email protected] e-posta adresine gönderin.

Kodların son kullanım tarihi 13 aralık'mış Bende 4070'li bir sistem var kampanya koşullarını sağlıyor fakat İtopya mağazası çok yoğun olduğu için
Pc'mi ayın 12'sinde teslim edicekler Ben ise PC'yi 24.11.2023'de aldım yani her türlü 15günüde dolduruyorum sistemi geç teslim verecekleri için faturam'da düşmüyor
müşteri hizmetleriye konuştum teslim aldığınız gün arayın yardımcı olalım dediler fakat teslim saati'de akşam 19:30'da
müşteri hizmetleri 18:00'da kapanıyor.Ben anlamadım neden mağazanın geç teslimi yüzünden kodu alamıyorum ki alabilen veya fikir yürütmeme yardımcı olucak var mı
Oyunu çok istiyorum ve alıcam 1000Tl vermek istemiyorum

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Ekler

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    17.6 KB · Hit: 105

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
"İpleme seviyesi" nasıl bir cümle? Bu adamlar hizmet satmıyor mu ? Kurumsal bir firmayız diye geçiniyor ise müşterinin sorunlarıyla ilgilenip gidermek zorunda.
Zatn haksız kısım itopya

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"İpleme seviyesi" nasıl bir cümle? Bu adamlar hizmet satmıyor mu ? Kurumsal bir firmayız diye geçiniyor ise müşterinin sorunlarıyla ilgilenip gidermek zorunda.
Dostum adam takmıyor itopya anlamıdna yazmış galiba sağ olsn
Mesaj otomatik birleştirildi:

KONUYA GÜNCELLEME GEÇEYİM ARKADAŞLAR MAİLDEN İLETİŞİM KURDULAR KODU VERİCEKLERMİŞ

Keyfen

80+ Bronze
İtopya dan alıcağına sokakta tinerciye para versen o sana sağdan soldan çalıp bilgisayar toplayacağına daha çok güvenebilirsin itopya 100 kişilik işi 10 kişilik ekip ile yapmaya çalışıyor çalışanların bi suçu yok üst yönetim tamamen sıkıntılı

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
İtopya dan alıcağına sokakta tinerciye para versen o sana sağdan soldan çalıp bilgisayar toplayacağına daha çok güvenebilirsin itopya 100 kişilik işi 10 kişilik ekip ile yapmaya çalışıyor çalışanların bi suçu yok üst yönetim tamamen sıkıntılı
Jcshxkwhx

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Dr Luciano
Kodu almak için:

10/10/2023 - 27/11/2023 tarihleri arasında NVIDIA GeForce tarafından resmi web sitesinde belirtilen ürünlerden birini satın alın,

Satın alma işleminden sonra tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecek faturanızın ekran görüntüsünü kaydedin,

Müşteri bilgilerinizle birlikte faturanızı 15 gün sonra [email protected] e-posta adresine gönderin.

Kodların son kullanım tarihi 13 aralık'mış Bende 4070'li bir sistem var kampanya koşullarını sağlıyor fakat İtopya mağazası çok yoğun olduğu için
Pc'mi ayın 12'sinde teslim edicekler Ben ise PC'yi 24.11.2023'de aldım yani her türlü 15günüde dolduruyorum sistemi geç teslim verecekleri için faturam'da düşmüyor
müşteri hizmetleriye konuştum teslim aldığınız gün arayın yardımcı olalım dediler fakat teslim saati'de akşam 19:30'da
müşteri hizmetleri 18:00'da kapanıyor.Ben anlamadım neden mağazanın geç teslimi yüzünden kodu alamıyorum ki alabilen veya fikir yürütmeme yardımcı olucak var mı
Oyunu çok istiyorum ve alıcam 1000Tl vermek istemiyorum
ben, incehesap'tan ekran kartı aldım belirtilen tarih aralığında. İNCEHESAP'ta vermedi kodu. kampanya süresi geçmiştir diye mesaj attılar. diyorum ki; ben ayın 20 sinde aldım kampanya 27 sinde bitiyor. 3 kere mesaj attım ama nafile . vermiyorlar oyun kodunu...

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Şartları karşılıyor muydun bana tamam vericez dediler fakat geri dönüş sağlamadılar anlamadım vallahı aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan bana yolladılar sağ olsunlar aldım ben

Son düzenleme:
Top Bottom