Neler Yeni

İtopya Beylikdüzü tam nerede

Nako94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Okan
Arkadaşlar İstanbul'da oturuyorum. Metrobüste hangi durakta inersek itopya mağazasına direkt ulaşırız. 15 bine kadar bir sistem alsam orada kurulum hemen yaparlarmi kargoyla uğraşmak istemiyorum kırılma vs riski olduğundan dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Önder
Arkadaşlar İstanbul'da oturuyorum. Metrobüste hangi durakta inersek itopya mağazasına direkt ulaşırız. 15 bine kadar bir sistem alsam orada kurulum hemen yaparlarmi kargoyla uğraşmak istemiyorum kırılma vs riski olduğundan dolayı.
Montaj isleminide yapiyorlar ama direk ayni gun yaparlar mi bilmiyorum sabah erkenden gidersen belki bi sansin olur

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,322
İsim
Mert Can Ergün
beylikdüzü durağında indiğin zaman benzinlik var benzinlğin ilerisinde shell benzinlik
Mesaj otomatik birleştirildi:

avrupa yakasında mı oturuyorsun yoksa anadolu yakasında mı oturuyorsun

Son düzenleme:

Nako94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beylikdüzü durağında indiğin zaman benzinlik var benzinlğin ilerisinde shell benzinlik
Mesaj otomatik birleştirildi:

avrupa yakasında mı oturuyorsun yoksa anadolu yakasında mı oturuyorsun
avrupa yakasında oturuyorum sirinevler metrobüsle gidilir. bir şey sorucam hocam sence su sistem alınır mı? yani photoshop programları kullanıcam bir kaç oyun oynanacak fıfa vs.

Top Bottom