Neler Yeni

İtopya Çöktü Stok Ara Ara Geliyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Arkadaşlar satmak isteyenden ben de alırım

kırmızışarapp

80+ Silver
bunu bakkala söyleyebiliyorsan ticaret yapan kişiyede söyleyebilirsin ama zannetmiyorum :confused:
Amacım yanlış düşünceni düzeltmekti. Umarım anlamışsındır. Benim gibi sistem çıkmadan saatler önce uğraşmaya başlayıp alamayan kişiler vardır belki. Kullandığın tavır yanlış bence. İnsanlar zaten gayet üzülüyor. Aylarca bekleyenler var...

Sir Cem T-oker

80+ Gold
50 tane zurna yollarlar adresine sil bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Deniz Güneş
Sepete ekle ödeme adımına geç sepetten gitsin DÜZELTME YAPIYORUM 50DK SONUNDA ALABİLDİK ÇOK ŞÜKÜR
Valla itopyanın biran önce sepete eklenen ürünleri stoktan düşmesi lazım insanlar 3/5 saat sonra rahat rahat alsın ben 7 kere sepete ekliyebildim 3 yada 4 kere ödeme ekranına kadar geldim ama nafile hep hata alıp sayfa eror veriyor tekrar başa olmqz böyle alamadık güzelim sistemi en azından abdullahın sistemleri için yapın

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe
Amacım yanlış düşünceni düzeltmekti. Umarım anlamışsındır. Benim gibi sistem çıkmadan saatler önce uğraşmaya başlayıp alamayan kişiler vardır belki. Kullandığın tavır yanlış bence. İnsanlar zaten gayet üzülüyor. Aylarca bekleyenler var...
aynen öyle, 2 aydır doğru düzgün sistem bekliyorum, bunu görünce 8 bin lira ayarladım. şimdi o ayarladığım parayı ne yapacağım acaba onu düşünüyorum..

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
ama marketle burası aynı değıl burda ihityacı olanlar için yapılan bi indirim var markette ise genel ve limitsiz bir şey var ikisini bir tutamassın

GodlyPain

80+ Bronze
kanka sen bir önceki konuya alınmaz yazmışsın al sat için de alınmaz yazmışsın sonra buraya alamadım yazmaya mı geldin :Ds

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
aynen öyle, 2 aydır doğru düzgün sistem bekliyorum, bunu görünce 8 bin lira ayarladım. şimdi o ayarladığım parayı ne yapacağım acaba onu düşünüyorum..
sen 2 aydır ben5 aydır diğeri 1 senedir valla halimiz perişan

şahin doğan

80+ Platinum
benim alıp kullanmam ile alıp satmam senin için bir şey fark etmiyor.

Top Bottom