Neler Yeni

İtopya D-A2 Windows

OneBlood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Birkan Atan
Arkadaşlar Merhaba sistemim dün geldi yalnız geldiğinde sistemde normalde kurulu olması gerken windows 10 kurulu değildi. Kendim kurdum Bir problem olur mu ?

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Arkadaşlar Merhaba sistemim dün geldi yalnız geldiğinde sistemde normalde kurulu olması gerken windows 10 kurulu değildi. Kendim kurdum Bir problem olur mu ?
İtopya sistem montaj hizmeti seçeneğinde windows kurulumu alıcıya aittir yazmış. Artık kurulmuyor sanırım.

mindoXp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
taha yılmaz
windows kurulumsuz geliyor herkese sıkıntı yok yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Zaten başka napicaktin ki kurulu gelmiyor extra olarak win 10 dan önce bios güncelleseydin keşke ram hataları alabilirsin mavi ekran vs

OneBlood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Birkan Atan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten başka napicaktin ki kurulu gelmiyor extra olarak win 10 dan önce bios güncelleseydin keşke RAM hataları alabilirsin mavi ekran vs
pc gelmeden önce arayıp sormuştum bios update yapılıyormuş geldiğinde sadece ramler 2000mhz gibi bir şeydi 3000mhz çıkardım o kadar şuan sorunsuz oynuyorum ekran kartı driver ını yükledim Genede teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,170
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom