Neler Yeni

Itopya dan Monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ferhat ÜZÜM
Birçok şikayet var youtube da vs. Diğer platformlarda pc yi gönderdim daha da bozdular vs. Diye müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor kargo çok geç geliyor diye bir sürü şikayet var buradan monitör almalımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kemal
Birçok şikayet var youtube da vs. Diğer platformlarda pc yi gönderdim daha da bozdular vs. Diye müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor kargo çok geç geliyor diye bir sürü şikayet var buradan monitör almalımıyım
Bu tarz şeyler hemen hemen her firmada olağan şeyler kısmetinize artık . Geçen gün n11 den monitör aldım 3 gün içinde teslim oldu ve hiçbir arıza vs sıkıntı yok şimdilik inş sizinde olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ferhat ÜZÜM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz şeyler hemen hemen her firmada olağan şeyler kısmetinize artık . Geçen gün n11 den monitör aldım 3 gün içinde teslim oldu ve hiçbir arıza vs sıkıntı yok şimdilik inş sizinde olmaz.
öyle ama teknik destek sıfır diyorlsr gönderince 1ayda zor geliyor diyen olmuş işlemci pinlerini yamultup göndermişler diyen olmuş sğlam gelirse sıkıntı yok ama bozuk gelirse sıkıntı

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mert Uysal
monitorler bence görülerek alınır ölü piksel cıkarsa cok kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Ben itopya dan MSI g2412f almıştım 29 gün sonra panel arızası verdi ve itopya üzerinden garantiye gönderdim, yaklaşık 10-14 gün sonra monitörün para iadesi/değişim raporu cikti, bende monitörü birdaha böyle bir sorun olur diye ve ekranı fazla mat az parlak diye para iadesi alip başka monitör aldım sorun yaşamadım yani. Ama teknik servisin numarasını bir çok kez aradım çok nadir açıyorlar. Ulaşmak biraz zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ferhat ÜZÜM
Ben itopya dan MSI g2412f almıştım 29 gün sonra panel arızası verdi ve itopya üzerinden garantiye gönderdim, yaklaşık 10-14 gün sonra monitörün para iadesi/değişim raporu cikti, bende monitörü birdaha böyle bir sorun olur diye ve ekranı fazla mat az parlak diye para iadesi alip başka monitör aldım sorun yaşamadım yani. Ama teknik servisin numarasını bir çok kez aradım çok nadir açıyorlar. Ulaşmak biraz zor.
riske girmeye değmez yani 2k diye almayı düşünmüştüm fhd olsa da sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitorler bence görülerek alınır ölü piksel cıkarsa cok kötü
bende o yüzden teknik servisi iyi değil ddiye terddüt etmiştim itopyadan almayacağım

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak Kiremitçi
İkisinide itopyadan aldım.Hiç bir sorun yaşamadım.
Screenshot_20240704-162159_Chrome.jpg

Screenshot_20240704-162147_Chrome.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,525
Üyeler
147,897
Son üye
TabletReiz
Top Bottom