Neler Yeni

Itopya dan Monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
İkisinide itopyadan aldım.Hiç bir sorun yaşamadım.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
yaşayan da çok kararsız kaldım yaşamadıysan iyi teknolojik alet bozuk çıkma ihtimali var itopyanın teknik servisi kötü diye içime sinmedi her sitede bozuk çıkabilir normal ama önemli olan ilgilenmeleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisinide itopyadan aldım.Hiç bir sorun yaşamadım.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
sağlam çıkma ihtimali var her yerde bozuk çıkma ihtimali var sonuçta bu üreten frima değil ama bozuk çıkarsa seninle nasıl ilgilendikleri önemli

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
yaşayan da çok kararsız kaldım yaşamadıysan iyi teknolojik alet bozuk çıkma ihtimali var itopyanın teknik servisi kötü diye içime sinmedi her sitede bozuk çıkabilir normal ama önemli olan ilgilenmeleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağlam çıkma ihtimali var her yerde bozuk çıkma ihtimali var sonuçta bu üreten frima değil ama bozuk çıkarsa seninle nasıl ilgilendikleri önemli
Amazon ve hepsiburada hariç benimde güvenim yok.İtopya ile ilgili öyle bir şey yaşama ihtimalide var tabi.Başkasının sorun yaşama ihtimali,sizinde yaşayacağınız anlamına gelmez.Tamamen kararırınıza bağlı.

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
emre b
Ben itopyadan aldim bir sorun cikmadi fakat almani onermem cok sikinti cikariyolar iade degisim falan cok sikayet okudum burda amazon hb den al gec

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
Amazon ve hepsiburada hariç benimde güvenim yok.İtopya ile ilgili öyle bir şey yaşama ihtimalide var tabi.Başkasının sorun yaşama ihtimali,sizinde yaşayacağınız anlamına gelmez.Tamamen kararırınıza bağlı.
Öyle ama yapamayacağım anlamına da gelmez

Top Bottom