Neler Yeni

Yardım İtopya Garanti'de Stok Yok Diyorlar

xdlips

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özgür Divarcı
Bütçe
5
Dostlar geçen sene İtopya'dan almış olduğum HyperX Cloud Core kulaklığında geçen aylarda sorun yaşamaya başladım ve sorunum üzerine ürünü itopya ile iletişime geçip garantiye yolladım. Az önce itopya tarafından bana bir mail iletildi ve mailde yazana göre ürünüm hakkında iade & değişim kararı çıkmış. Ancak stokta aynı üründen olmadığı için ürünümü muadil bir ürün ile değişebileceklerini belirtmişler. Aynı zamanda iade hakkım olduğunu yazmışlar. Belirttikleri muadil ürün benim kendilerine göndermiş olduğum kulaklıktan daha kalitesiz ve ucuz. Kendilerine mail aracılığıyla yanıt olarak faturamda belirtildiği miktarda ürünün ücretinin iade edilmesini ya da bir şekilde göndermiş olduğum ürünün yenisiyle değiştirilip gönderilmesini istediğimi yazdım.

Sizce ne sonuç çıkar? Ödediğim ücreti iade ederlermi? Eğer ücreti birebir iade etmezlerse yasal yollarla ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
nk
Fatura tutarı birebir iade olur hocam sorun olmaz

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
fatura tutari iade olur ama suanki fiyati aldiginiz fiyata gore yuksek olacaktir. Daha kaliteli bir muadil talep edebilirsiniz.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
Ödediğin ücreti verirler bir şey olmaz.

Top Bottom