Neler Yeni

İtopya GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 1 Adet ölü piksel çıktı, değişim oluyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay dogan
Selam arkadaşlar.

İtopya GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 1 Adet ölü piksel çıktı, değişim oluyor mu? Telefon ettim, 1 adet ölü piksel var, değişiyorsa ona göre göndereceğim diyorum. Kesin bir şey söyleyemiyorum diyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay dogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıp da 1 ölü pikselden iade edebilen var mi arkadaşlar. Duruma göre göndereceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Semih Özden
Merhaba kanka
Ürünün az kusurlu veya çok kusurlu olması mühim değil neticede kusurlu bir ürün var sende. İade almaları lazım. Kabul etmezlerse tüketici haklarına basvur bana kalırsa

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çoğu marka 1 ölü pikseli garanti kapsamında tutmuyor. 3-5 tane olursa öyle değişim veriyor. En temizi hiç uğraşmadan direkt iade et.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Bir önceki g24f2 kampanyasında 3 kere değiştiren biri bile vardı depişim konusunda yardımcı oluyolar ama webden alırsan mı mağazadan alırsan mı bilmiyorum sanırım mağazadan daha mantıklı

birozan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ozan Aksu
Çoğu marka 1 ölü pikseli garanti kapsamında tutmuyor. 3-5 tane olursa öyle değişim veriyor. En temizi hiç uğraşmadan direkt iade et.
bu ölü piksel mevzusu nedir kanka etkisi ileride artması vs mi çünkü gözle herhangi bir kullanımda farkedilecek bir şey bile değil benim eski ekranımdada vardı 1 tane 1.5 sene kullandım hiç bir artma vs de olmadı

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
1 tane ölü piksel ile kimse değişim iade almıyor.
Amazon gibi yerler hariç
Aldığın yere ölü pikseli demeden beğenmedim iade ediyorum dersen daha iyi olur.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bu ölü piksel mevzusu nedir kanka etkisi ileride artması vs mi çünkü gözle herhangi bir kullanımda farkedilecek bir şey bile değil benim eski ekranımdada vardı 1 tane 1.5 sene kullandım hiç bir artma vs de olmadı
Ben ölü pikselin arttığını nadiren gördüm ya öyle kolay kolay artan bir şey değil gibi. Benim 2. monitörde de bir tane var. 3 senedir aynı artma olmadı. Şöyle sıkıntı olur ileride monitörü satmak istersin vs. mecbur fiyat kırmak zorunda kalırsın. Onun dışında kullanımda görünmüyorsa sıkıntı yapmam dersen kullanabilirsin ama bence iade etme şansın varken normal 14 günlük iade hakkını kullan arkadaşın dediği gibi ölü pikselden bahsetme. Şimdi kullanmazsan ileride garantiye göndermek istersen kabul edilmez muhtemelen.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Selam arkadaşlar.

İtopya GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 1 Adet ölü piksel çıktı, değişim oluyor mu? Telefon ettim, 1 adet ölü piksel var, değişiyorsa ona göre göndereceğim diyorum. Kesin bir şey söyleyemiyorum diyor.
İtopya eski politikasından vazgecti benim bildiğim kadarıyla 1 kere değişim hakkı veriyorlar. Eğer yok mok derlerse bana yaz çözmeye çalışalım

saykopat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Onur Murat KOÇ
1 ölü piksel garanti kapsamında değil tüketici hakem heyetine şikayet edebilirsiniz ama önce servis raporu almanız lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 5 aydır uğraşıyorum

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bir önceki g24f2 kampanyasında 3 kere değiştiren biri bile vardı depişim konusunda yardımcı oluyolar ama webden alırsan mı mağazadan alırsan mı bilmiyorum sanırım mağazadan daha mantıklı
Mağaza o an alırsan tek tek kontrol edebiliyosun kargo ile geldiğinde de bildiğim kadarıyla 1 değişim hakkın var sonra çıkarsa iade edebilirsin

Top Bottom