Neler Yeni

İtopya havale ile ödeme onaylamadı

omertok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Can tok
Merhabalar itopya'dan dün sistem siparişi verdim havale ile ödeme seçeneği kullanarak. belirtilen IBAN adresine ödeme yaptım fakat acele ile sipariş numarasını havale açıklamasına girmedim.

Şimdi itopya'ya mail vs attım dekontlar ile birlikte onaylanması için acaba onaylanır mı?

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yahya batu bakaray
Merhabalar itopya'dan dün sistem siparişi verdim havale ile ödeme seçeneği kullanarak. belirtilen IBAN adresine ödeme yaptım fakat acele ile sipariş numarasını havale açıklamasına girmedim.

Şimdi itopya'ya mail vs attım dekontlar ile birlikte onaylanması için acaba onaylanır mı?
arayabilirsin müşteri hizmetlerini durumu anlatırsan yardımcı olurlar

omertok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Can tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arayabilirsin müşteri hizmetlerini durumu anlatırsan yardımcı olurlar
Haftasonu mesai saatleri dışıymış çok saçma.. şimdi hem sipariş iptal olacak hemde para 1 haftadan erken iade olmayacak

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Mert çetinkaya
hocam keşke banka kartından tek çekim çekseydiniz daha garanti olurdu

omertok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Can tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam keşke banka kartından tek çekim çekseydiniz daha garanti olurdu
Hocam 1 saat uğraştım banka kartiyla ödeme bulamadım kredi kartı ödeme ve havale gözüküyor kredi kartına banka kartı bilgileriyle ödeme yapınca taksit sayısı secmediniz diyor taksit seçme kısmını bulamadım tek çekim sececektim o da yoktu havale yapayım dedim

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Mert çetinkaya
Hocam 1 saat uğraştım banka kartiyla ödeme bulamadım kredi kartı ödeme ve havale gözüküyor kredi kartına banka kartı bilgileriyle ödeme yapınca taksit sayısı secmediniz diyor taksit seçme kısmını bulamadım tek çekim sececektim o da yoktu havale yapayım dedim
Çok yoğunluk olunca sistem kafayı yemiştir hocam haklısınız
inşallah pazartesi günü halledersiniz.

Top Bottom