Neler Yeni

İtopya Hazır Sistem ve Kargo

Ysky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihat Yüksekkaya
Herkese iyi geceler arkadaşlar,
25 nisan günü itopya dan hazır sistem bilgisayar sipariş verdim.7 mayıs itibariyle kasa elime geçti.İnternet ortamında itopyayla ilgili birçok şikayet var aslında tereddüt ettim ancak fiyat gerçekten uygundu ve aldım.Dedikleri gibi 7 iş günü içerisinde kargoya verildi tabi bu dönemde sokağa çıkma yasakları da vardı ve 8. gün kasa elimdeydi.Ancak ups biraz oyalıyor gidip kendim aldım.Şikayetlere gelecek olursak onlarada hak vermek gerekiyor,tam kapasite çalışamıyorlar,belirli saatler çalışıyorlar ve bu dönemde herkes eve kapandığı için e-ticaret ciddi anlamda artmış durumda,firmanın sahibi açıklamalarda bulundu normal zamanlardan 4 kat daha fazla sipariş aldıklarını canla başla çalıştıklarını doğal olarak aksaklıklar olduğunu söylüyor ve sokağa çıkma yasaklarında dahil çalışmak için devlete talebi olduklarını söyledi.Bu şartlar altında yine de işlerini yapmaya çalışıyorlar.Ayrıca stok konusunda da hazırladıkları kasa modellerinin tedarikçi tarafından haziranın sonuna kadar ertelediklerini söyledi.Nakliye olarakta maliyetlerin ciddi arttığını ve uygun fiyatların çok zor olduğunu söyledi.
Bu sebeple sipariş veren arkadaşların sabretmelerini tavsiye ederim.

Sistem;
Amd Ryzen 2600
Asus B450 Dragon
Gskill (2x8) 16 gb 3000mhz 16 cl Ram
Asus Dual Rx5500XT 8gb 128 Bit
Toshiba 480 gb SSD
Corsair Carbide 05 550W 80+

Toplam: 4800 TL

AHMET1859

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet sab
Aldıktan sonra bios güncellemesini driver güncellemelerini senmi yaptın hazırmı geldi

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Sabreden derviş muradına erermiş..

Ysky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihat Yüksekkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldıktan sonra bios güncellemesini driver güncellemelerini senmi yaptın hazırmı geldi
Bios günceldi ancak ram hızlarını 3000mhz ye aldım ve ekran kartı driverını kurdum.Ayrıca windows 10 kendim kurdum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom