Neler Yeni

Yardım Itopya indirimden monitör aldım ayıplı ürün / değişim talep ediyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
İtopya üzerinden karne indirimleri adı altında msi g24c6p model monitorü 3599 TL ye satın aldım ve ürün arızalı çıktı , geri yolladım ve ürünün yerine muadil ürün sundular bana

İlk mudail teklifi kabul ettim MSİ 23.6 g24c6 premium freesync - aldığım monitörün bi alt modeli ama olsun kabul ettim. Sadece yukarı aşağı hareket ettirme yoktu
ama bu üründe ellerinde kalmamış ve bana 2. bir muadil ürün teklif ettiler ama her teklifte bir model düşüyolardı
İkinci muadil teklif MSİ g24c4 freesync modelidir. Bu ürünü kabul etmediğimi söyledim - aşağı yukarı hareket ettirme ve freesync premium özelliği yok
Bana 2 şık sundular bu durumda ya son teklifi kabul edin ya da para iadesi kabul edin şeklinde

Para iadesi alsam aynı monitörü alabilmek için 700 TL daha koymam lazım üste ve burda mağduriyet ortaya çıkıyor.
Muadil ürün dedilkleri ürün de alt model bir üründür.

Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bu durumda ben para iadesi istemiyorum aldığım monitör ne ise onu istiyorum ya da aynı özellikte monitör istiyorum.
Tugay ÇETİN
@itopya
Mesaj otomatik birleştirildi:

@itopya.com

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim temin edip yollamalari lazim sonuçta satilmis
benim arastırdığım kadarıyla da öyle ama itopya ister al ister alma 20. gününde para iadesi yaparız diyor

DoarBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Berk
Konudan bağımsız monitöre 300 500 fazla verip mağazadan deneyerek alma taraftarıyım. Konuna gelecek olursak yasalara bakabilirsin bu konuyla ilgili ve şikayette bulunabilirsin.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Üst modelini de isteme hakkın var veya başka marka

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Konudan bağımsız monitöre 300 500 fazla verip mağazadan deneyerek alma taraftarıyım. Konuna gelecek olursak yasalara bakabilirsin bu konuyla ilgili ve şikayette bulunabilirsin.
dostum 10 dan fazla ürün aldım internetten bi sorun yaşamadığım için fiyatı da uygun görünce aldım ama tavırları garip

QRuder

80+ Silver
Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bu durumda ben para iadesi istemiyorum aldığım monitör ne ise onu istiyorum ya da aynı özellikte monitör istiyorum.
hocam sadece yazdığın şu kısım için birşeyler tartışabilir siz şikayet etmişsiniz ama buraya şikayet etmenizin bir manası yok şikayetvar.com 'a şikayet ederseniz dönüt alabilirsiniz burdan bir dönüt beklemeyin firmaya dair
yazdığınıza gelecek olursak bazen böyle durumlar oluyor para iadesi hakkı veriliyor uğraşmak isteyen THH ye başvuruyor (tüketici hakem heyeti)

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Üst modelini de isteme hakkın var veya başka marka
haklarımı biliyoruum ama diyorumya
ya muadil teklifi kabul edin yada para iadesini
kabul etmiyosanız 20. gününde para iadesi yapılacaktır diyor

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
hocam sadece yazdığın şu kısım için birşeyler tartışabilir siz şikayet etmişsiniz ama buraya şikayet etmenizin bir manası yok şikayetvar.com 'a şikayet ederseniz dönüt alabilirsiniz burdan bir dönüt beklemeyin firmaya dair
yazdığınıza gelecek olursak bazen böyle durumlar oluyor para iadesi hakkı veriliyor uğraşmak isteyen THH ye başvuruyor (tüketici hakem heyeti)
ne yapmam gerektiğini bilmiyorum zaten. Haklarım biliyorum araştırdığım kadarıyla ama adamlar farklı konusuyor uslupları bile değişik
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam uğraştırmadan kolay kolay vermezler bizim firmalar sanmıyorum
racon kesiyolar bir de ister al ister alma biz paranı verecez o halde diyolar

EmreUzn3

80+ Bronze
şikayetvar şikayet açıp denesebi oraya derdini olmasını gerekeni yaz belki farklı geri dönüş veya yararı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Usta Splinter
İtopya sağlam dedik onlarda tırt çıktı. Boşver kanka Allah'ından bulsunlar 😂

Top Bottom