Neler Yeni

İtopya Kırık Kasa Gönderdi

Onurbiyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Onur İPEK
Merhaba, 12.11.2023 tarihinde İtopya’dan bilgisayar kasası sipariş etmiştim. 15.11.2023 tarihinde kasa evime geldiğinde sol taraf camı tamamen kırılmış olarak geldi. Hemen aynı gün poşeti bile çıkarılmadan direkt kargo firmasına götürüp geri iade yaptırdım. Zaten poşetini de çıkaramazsınız çünkü poşetin içi komple cam kırığı dolu ve ürünün poşetin içince kırıldığı bariz bir şekilde belli. İtopya firmasını arayarak durumu belirttim. Bana durumla ilgili bilgi vereceklerini söylediler ancak iki hafta gibi uzun bir süreden sonra bana hiçbir bilgi verilmeden 27.11.2023 tarihinde aynı kırık ürünü bana geri kargolamışlar. İtopya hiç ilgilenmedi. Şikayetvar'a yazınca bana cevap olarak kargocunun önünde açmadığınız için bir şey yapamıyoruz diye yazmışlar. Ki yurtiçi kargo firması kargocunun bizler açana kadar beklemek gibi bir uygulamalarının olmadığını söylediler. Tüketici hakem heyetine verdim. Firma resmen kırık malı benim üzerime yıkmaya çalışıyor. Müşteri memnuniyeti çok kötü bir firma. Bu linkten yaptığım şikayeti görebilirsiniz. İtopya’dan alışveriş yapmak pişmanlıktır.
Aldığım Kasa: CORSAIR iCUE 5000X RGB QL Edition Tempered Glass Beyaz ATX Bilgisayar Kasası

Ekler

• 1.JPG
    1.JPG
    1.6 MB · Hit: 133

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
bana aldığım logitech mouseyi açık kutu ve seri numaraları kutusundakiyle farklı bi ürün gönderdiler ama bir türlü kanıtlayamadım

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Murat
Merhaba, 12.11.2023 tarihinde İtopya’dan bilgisayar kasası sipariş etmiştim. 15.11.2023 tarihinde kasa evime geldiğinde sol taraf camı tamamen kırılmış olarak geldi. Hemen aynı gün poşeti bile çıkarılmadan direkt kargo firmasına götürüp geri iade yaptırdım. Zaten poşetini de çıkaramazsınız çünkü poşetin içi komple cam kırığı dolu ve ürünün poşetin içince kırıldığı bariz bir şekilde belli. İtopya firmasını arayarak durumu belirttim. Bana durumla ilgili bilgi vereceklerini söylediler ancak iki hafta gibi uzun bir süreden sonra bana hiçbir bilgi verilmeden 27.11.2023 tarihinde aynı kırık ürünü bana geri kargolamışlar. İtopya hiç ilgilenmedi. Şikayetvar'a yazınca bana cevap olarak kargocunun önünde açmadığınız için bir şey yapamıyoruz diye yazmışlar. Ki yurtiçi kargo firması kargocunun bizler açana kadar beklemek gibi bir uygulamalarının olmadığını söylediler. Tüketici hakem heyetine verdim. Firma resmen kırık malı benim üzerime yıkmaya çalışıyor. Müşteri memnuniyeti çok kötü bir firma. Bu linkten yaptığım şikayeti görebilirsiniz. İtopya’dan alışveriş yapmak pişmanlıktır.
Aldığım Kasa: CORSAIR iCUE 5000X RGB QL Edition Tempered Glass Beyaz ATX Bilgisayar Kasası

son zamanlarda itopya şikayetleri artmaya başladı bu gidişle firma kötü anılmaya başlayacak daha önce itopyadan bir alışverişim olmadı fakat bu tarz şikayetleri gördükçe sitelerinden ürün bakasım bile gelmiyor hadi hayırlısı artık

thh başvurun umarım olumlu sonuçlanır

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
selams
Ütopya hiçbir zaman iyi bir firma değildi hem pahalı hem kotu yayıncılar sayesinde ayakta kalıyor

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
geçen sene bana da olmuştu kasanın yenisini yolladılar 3 - 4 ay sürüyor ama çözüyorlar thh ye verdikten sonra

Onurbiyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Onur İPEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen sene bana da olmuştu kasanın yenisini yolladılar 3 - 4 ay sürüyor ama çözüyorlar thh ye verdikten sonra
Hocam hasarlı kasayı Thh sonuçlanana kadar elinizde mi tuttunuz ve kazanınca geri mi gönderdiniz? Thh'yi kazandıktan sonra ki süreç nasıl işledi, biraz daha anlatabilir misiniz? Teşekkür ederim

Ysuflix

80+ Gold
sanırım bir daha asla itopyadan alışveriş yapmicam. olumsuz yorumlar çok arttı.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Hocam hasarlı kasayı Thh sonuçlanana kadar elinizde mi tuttunuz ve kazanınca geri mi gönderdiniz? Thh'yi kazandıktan sonra ki süreç nasıl işledi, biraz daha anlatabilir misiniz? Teşekkür ederim
bende cam kırığı yoktu kasanın ön paneli kırılmıştı. değişim veya yeni ön panel istedim kabul etmediler. iade de etmek istemedim uyguna almıştım zaten iade almayız diyorlardı. thh ye yazdım baya süreci uzattılar ama sonuç olarak yenisini yolladılar. ben onlara hiç göndermedim. onlar direk yenisini yolladılar. ama thh ye vereceksen elinde yazılı kanıtlar olsun, iade almadıklarına dair kanıtlarıyla birlikte yaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım bir daha asla itopyadan alışveriş yapmicam. olumsuz yorumlar çok arttı.
ben 2019dan beri itopyadan sürekli malzeme alırım şans işi biraz

Ysuflix

80+ Gold
bende cam kırığı yoktu kasanın ön paneli kırılmıştı. değişim veya yeni ön panel istedim kabul etmediler. iade de etmek istemedim uyguna almıştım zaten iade almayız diyorlardı. thh ye yazdım baya süreci uzattılar ama sonuç olarak yenisini yolladılar. ben onlara hiç göndermedim. onlar direk yenisini yolladılar. ama thh ye vereceksen elinde yazılı kanıtlar olsun, iade almadıklarına dair kanıtlarıyla birlikte yaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 2019dan beri itopyadan sürekli malzeme alırım şans işi biraz
benimde çok alışverişim var sistemler ekipmanlar falan ama daha yapmicam galiba

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Halbuki bi cam takıp iki kontrol yapsalar yeter. İtopyaya koymaz bile. Resmen ilgilenmemişler, sabırlar dilerim @Onurbiyo

Atakan.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atakan
bende yeni itopyadan pc aldım sorun çıkmaz umarım

Top Bottom