Neler Yeni

İtopya Mağazalarında Son Durum Nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
TOLGA BAYIR
Ben saat 06.50de geldim 65. Sıradayım diye döndüm toplam 40km yolu boşa gelmiş oldum. Çocuğun biri dün 21.00da gelmiş isim yazdırmış 25. Sıradaymış böyle sıra olabilir mi? Önünde bekleyen 10kişi yok ama isim sırası yapılmış. Dünden gelip isim yazdırıp evine dönmüş bir 25 kişi ya da torpil artık bilmiyorum. Olay bundan ibaret rezillik başka bir şey değil..
Hayırdır dayı ya kimi koparıyorlar onlara bir sıra yazdırırım şimdi sabah sabah dellendim uyanıklara bak öyle bir muhabbet olamaz beklemeyen hakkını kaybeder bekleyen enayi mi Hangi şube

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gelecek sisteme bakıcaz artık napalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse babalar çok sıkmayın kendinizi alıştık bu durumlara yeni gelecek sistemi kayıt altına alıcam kanıt olsun diye ödeme ekranından 2 sefer kovdu beni

Keytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Keytia
Merak edenler için 7 de gittim 68. Sıradaydım 25 kişi dünden yazdırmış diyorlar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
TOLGA BAYIR
Ayn kardeşim işler çığırından çıktı yeni gelicek manyak sistem kim bilir yine bize nasip olmaz inşallah onu alabiliriz bari
Valla hocam bu gidişle zor alırız dolar ufaktan yükselmeye başladı hani zaten bu sistemler bu kadar etmez adam 1 sene önce 3060 ti alıyor bu fiyata biz giriş seviye bir kart için 4 saat 5 saat sıra bekliyoruz gerçekten yazık ya ne bileyim bu kadar zor olmamalı ama maalesef ülkenin geldiği durum ortada

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kurt aslanlar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Valla hocam bu gidişle zor alırız dolar ufaktan yükselmeye başladı hani zaten bu sistemler bu kadar etmez adam 1 sene önce 3060 ti alıyor bu fiyata biz giriş seviye bir kart için 4 saat 5 saat sıra bekliyoruz gerçekten yazık ya ne bileyim bu kadar zor olmamalı ama maalesef ülkenin geldiği durum ortada
Ayn kral yapıcak bişey yok sadece bu rezilliğimiz işte 1 ay sonra belki 10 bine gtx 1650 alırız anca belki oda olmaz gerçekten berbat gençler teknolojiye ulaşamıyor ve bunun için çözümde bulunamıyor yazık bu gençliğe yazık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,656
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom