Neler Yeni

Son Cs:go Operasyonu Ve Turnuvasi Pari̇s Major Yatirim Ve Yardimlaşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
Az önce kapsül aldım ve Hidden hero çıkartması çıktı bekletmelimiyim satmalımıyım satarsam elimdeki simsiyah ak 47 de satıp ice coaled alabilirim yada operasyona yatırabilirim ama çok oynamıyorum oyunu bilemedim
Dostum sana aç diyen olmadı ki elinde tutacaktın tabi iyo bir şey çıkabilir ama çok düşük bı ihtimal

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
Büyük bir hayal kırıklığı yolda herkes böyle düşündüğüne göre :)) (CS2 den bahsetmiyorum, maddi kısımdan bahsediyorum)
Yoo modern ekonomi sistemi biri kâr ederken biri zarar eder ama Steam pazarindaki ürünler maliyetsiz üretiliyor ve sınırsız yani oyuncular ne kadar alırsa piyasada o kadar olur ilk başta önemli değildir piyasadaki ürün sayısı ama sonra etkili olacaktır

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Berkay
? Hocam çıktı zaten çıkartma 285 TL
Daha önceden yazdığım skinleride aldım elimde şuan awp atheris , ak-47 simsiyah , deagle ışık hüzmesi , m4a4 neo noir , ups-s ticket to hell , glock 18 ay doğması ve hidden hero(Foil) çıkartma var

Escrita

80+ Bronze
Turnuva stickerlarından, Altın, Parıltılı, Holo stickerları elde tutmakta fayda var. Diğerleri fazla kar ettirmez çünkü pazarda çok var. 2021 Stockholm düz stickerlar bile o kadar pahalı değil. En çok fiyat farkı Holo,Parıltı ve Altın stickerlarda var. Elinizde sticker tutacaksanız olabildiğince az sayıda kişinin elinde olanları tutmaya çalışın.

Onun dışında eskiye göre en fazla alım-satım yapılacağı dönem bu turnuva dönemi olacaktır bence. Çünkü bayağı bir hype içinde insanlar ve bilinçli bilinçsiz herkes yatırım yapmak için bir şeyler alıp satacaktır. Bunun neticesinde bazı ürünlerden fazlaca birikebilir ve bunlar beklenen kadar artış göstermeyebilir veya beklenen artış için normalin üstünde bir süre beklemeniz gerekebilir. Kısacası o anki durum ne olacak bilmiyorum fakat iyi gözlemlemek şart.

Top Bottom