Neler Yeni

Itopya ModArt-ARC Sistem Alınır mı?

meliih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Kabadağı
Herkese iyi forumlar.
Lafı hiç uzatmaya gerek yok kullanımı karışık ama oyun ağırlıklı olarak düşünebilirsiniz.
Bu sistemin daha ucuz halinin bulunabileceğinden neredeyse eminim ancak araştırma fırsatım olmadı yardımcı olacak varsa sevinirim.
2. sistemimizde ise i5 12400 F ve Kasa değişikliği ile totalde 18K'ya denk geliyor ancak içerisinde monitör cart curt yok.
Sizce hangisi daha makul acil tavsiyelerinizi bekliyorum

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Celal Smyrna
her şey dahil bütçen ne kadar?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Emre siyah
alınır bu büteçde bir şey kalmadı zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Herkese iyi forumlar.
Lafı hiç uzatmaya gerek yok kullanımı karışık ama oyun ağırlıklı olarak düşünebilirsiniz.
Bu sistemin daha ucuz halinin bulunabileceğinden neredeyse eminim ancak araştırma fırsatım olmadı yardımcı olacak varsa sevinirim.
2. sistemimizde ise i5 12400 F ve Kasa değişikliği ile totalde 18K'ya denk geliyor ancak içerisinde monitör cart curt yok.
Kankam hepsiburada linkindeki gibi sistemlerde ramin markası mhz değerleri cl değeri veya ssd markası fln belli olmadığından güvenilir olduğunu düşünmüyorum aynı şekilde monitörün de markası falan belli değil ki r5 5600 ve rx6600 lü sistemi 30dan ucuza toplayabilirsin diye düşünüyorum o yüzden bu sistemlere hiç yanaşma derim.

meliih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Kabadağı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır bu büteçde bir şey kalmadı zaten
Hangi sistem hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam hepsiburada linkindeki gibi sistemlerde ramin markası mhz değerleri cl değeri veya ssd markası fln belli olmadığından güvenilir olduğunu düşünmüyorum aynı şekilde monitörün de markası falan belli değil ki r5 5600 ve rx6600 lü sistemi 30dan ucuza toplayabilirsin diye düşünüyorum o yüzden bu sistemlere hiç yanaşma derim.
Öneriniz var mı?

Hangisi hocam

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Emre siyah
Hangi sistem hocam

Öneriniz var mı?

Hangisi hocam
itopyadakiden bahsediyorum bütçe 30 seviyesindeyse daha iyi şeyler bulunur.

meliih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Kabadağı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itopyadakiden bahsediyorum bütçe 30 seviyesindeyse daha iyi şeyler bulunur.
İtopyadakinin bana göre dezavantajı diğer bileşenleri tek tek almam var mı önerebileceğiniz monitör ?
Diğer ekipmanları tercihime göre yapabilirim ama monitör konusunda da epey cahilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
İtopyadakinin bana göre dezavantajı diğer bileşenleri tek tek almam var mı önerebileceğiniz monitör ?
Diğer ekipmanları tercihime göre yapabilirim ama monitör konusunda da epey cahilim
Kankam ne tür oyunlar oynayacaksın rekabetçi mi yoksa hikayeli oyunlar da oynayacak mısın ?
Sadece rekabetçi oyunlar oynayacaksan sana fast tn bir monitör öneririz ama hikaye oyunları da oynayacaksan ips monitör öneririz onun için oynayacağın oyunları ve bütçeni belirtmen daha iyi olur.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Ensar Polat
Herkese iyi forumlar.
12 idi bu 15 olmuş alınamaz

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Emre siyah
buna bakabilirsiniz
sistem olarak da bu olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
buna bakabilirsiniz
sistem olarak da bu olabilir
Bu monitörü kullanıyorum çok güzel gerçekten bu fiyata daha iyisi alınamaz diye düşünüyorum gerçekten çok güzel. renk kalitesi doygunluğu çok tatmin edici seviyelerde.

Top Bottom