Neler Yeni

Çözüldü✓ iTopya TAA-ALBINO - Oyun İçin Alınır mı?

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Taşlıova
Bütçe
30000
Merhaba arkadaşlar, sistemi aşağıdaki gibi kendime göre revize ettim, kardeşime doğum günü hediyesi için oyun amaçlı almayı düşünüyorum. Sizce uygun olmuş mudur darboğaz yapar mı, uzman görüşlerinize göre bu akşam son haliyle siparişi geçeyim.. Bir de 3 4 k arasi bu sisteme uyacak monitor onerinize de açığım.. Şimdiden teşekkürler

Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlaşılan herkes meşgul :)
Ben burdayım..Beklerim efem sabırla :)

Son düzenleme:

rkyshs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Merve Nur Hayal
aynı sistemi revize etmeden aldım 10-15 gündür bakıyordum. siz hangi parçaları değiştirdiniz?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar, sistemi aşağıdaki gibi kendime göre revize ettim, kardeşime doğum günü hediyesi için oyun amaçlı almayı düşünüyorum. Sizce uygun olmuş mudur darboğaz yapar mı, uzman görüşlerinize göre bu akşam son haliyle siparişi geçeyim.. Bir de 3 4 k arasi bu sisteme uyacak monitor onerinize de açığım.. Şimdiden teşekkürler

bu sistemden daha iyisini 15.500tl verdiler. dolarda o dönemden bu döneme aşırı artmadı ve dünyada 4060ları eritmek için inanılmaz budget denilen indirimler yapılıyor. ama bizim ülkemizde bu sistemi şuan 18K ve üzeri bantta satmaya çalışıyorlar. alan alsın ben bu fiyata bu bileşenleri almam.

Sinmiedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
ömer Kılıç
Her sistem kendi fiyatina gore asiri fazla satiliyor

Bu fiyatda bakiyorsaniz bence güzel bir firsat kacirmayın.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,015
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
Gaming gen tr sitesinde çok daha uyguna sistemler var. 7500f 4060ti 26k gibi, 7500f 4060 22k gibi, onları özelleştirip almanızı tavsiye ederim.

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Hakan Yazgan
Ddr4 4060 sisteme 26k fazla bence. Daha uygun sistemler bulunabilir

forvet09

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ahmet KAvalcı
5500 işlemcili bir bilgisayar alınmaz.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
5500 işlemcili sisteme bu paralar verilmez. Diğer bileşenlerde çok iyi değil.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan

ya da işlemci soğutucu ve ssd değişikliği ile bu

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Taşlıova
Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkürler dostlar..Açıkçası bu seçenek daha mantıklı dediğiniz gibi..
Bu sisteme uyacak 3 4 k civarında sorunsuz bi monitör tavsiyeniz olursa çok sevinirim..
SSD yükseltmesi ile yine 26kya gelir. DDR 5 ve işlemcisi çok daha güçlü

5500 işlemcili bir bilgisayar alınmaz.
Ben onu revize edip 5600 yapmıştım :)

Gaming gen tr sitesinde çok daha uyguna sistemler var. 7500f 4060ti 26k gibi, 7500f 4060 22k gibi, onları özelleştirip almanızı tavsiye ederim.
Hazir sistem Önerilerinizi dinlemek isterim..Neticede hepimiz gibi belirlediğimiz bütçeyle ekran dahil ne yapabilirim bakmak zorundayım..

5500 işlemcili sisteme bu paralar verilmez. Diğer bileşenlerde çok iyi değil.
Hazir sistem öneriniz monitör dahil varsa memnun olurum..

bu sistemden daha iyisini 15.500tl verdiler. dolarda o dönemden bu döneme aşırı artmadı ve dünyada 4060ları eritmek için inanılmaz budget denilen indirimler yapılıyor. ama bizim ülkemizde bu sistemi şuan 18K ve üzeri bantta satmaya çalışıyorlar. alan alsın ben bu fiyata bu bileşenleri almam.
Haklısın da yokluk olunca ..okluk oluyo bu ülkede işte... :)

aynı sistemi revize etmeden aldım 10-15 gündür bakıyordum. siz hangi parçaları değiştirdiniz?

Ekler

• Screenshot_20231221_100447_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20231221_100447_Samsung Notes.jpg
    340.4 KB · Hit: 39
Son düzenleme:

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Hakan Yazgan
Monitör olarak 1080pde pek bilgim yok ama arkadaşlar önerirler. Mümkün mertebe Amazon veya iadesinde sıkıntı çıkarmayacak yerlerden almanız çok daha iyi olur hocam. Bazı yerler iade almıyor. 3 ölü pikselden az veya 5 ölü pikselden az olunca kusurlu kabuk etmiyorlar falan. Geçen amazondan 2k ips monitör aldım. Ortasında ölü piksek çıktı. Hemen sıkıntısız iade ettim başka monitör aldim

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Taşlıova
Monitör olarak 1080pde pek bilgim yok ama arkadaşlar önerirler. Mümkün mertebe Amazon veya iadesinde sıkıntı çıkarmayacak yerlerden almanız çok daha iyi olur hocam. Bazı yerler iade almıyor. 3 ölü pikselden az veya 5 ölü pikselden az olunca kusurlu kabuk etmiyorlar falan. Geçen amazondan 2k ips monitör aldım. Ortasında ölü piksek çıktı. Hemen sıkıntısız iade ettim başka monitör aldim
Eyvallah aklımda..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,781
Üyeler
157,816
Son üye
kızılkumpas
Top Bottom