Neler Yeni

İtopya tamperli cam kırık geldi

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
uğurcan
Merhabalar itopyadan aldığım hazır sistem 27.11.23 de elime ulaştı ve kasanın cami full kırılmış kasanın içine dağılmış şekildeydi aradım ve kargocuya tutanak tütün bize gönderin dediler tutanağı tuttuk ve gönderdik acaba diğer donanımlar zarar görmüş müdür görmüşse itopya test eder mi itopya o parçaları birde garanti kaç gün surer

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,628
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Merhabalar itopyadan aldığım hazır sistem 27.11.23 de elime ulaştı ve kasanın cami full kırılmış kasanın içine dağılmış şekildeydi aradım ve kargocuya tutanak tütün bize gönderin dediler tutanağı tuttuk ve gönderdik acaba diğer donanımlar zarar görmüş müdür görmüşse itopya test eder mi itopya o parçaları birde garanti kaç gün surer
Yapar yollarlar hocam merak etme. Bi problem olursa yaz bana

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,628
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Teşekkürler acaba kaç gün sürer kargo Antalya'da yaşıyorum birde problemden kastınız nedir hocam
Olur da yapmazlar ne bileyim bi sorun çıkar. İlgililere ulaşmaya çalışırım yani. Valla bilemem kasayı değiştirip yollarlar 1 hafta sürebilir

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
uğurcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur da yapmazlar ne bileyim bi sorun çıkar. İlgililere ulaşmaya çalışırım yani. Valla bilemem kasayı değiştirip yollarlar 1 hafta sürebilir
Anladım hocam sağolun forumdan ulaşırım umarım parçaları test ederler teşekkür ederim cevaplar için

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
uğurcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam bugün ekran kartının olduğu kutuyu kargocu geri getirmiş itopya sadece kasayı istemiş sizce normal midir

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,628
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Merhaba hocam bugün ekran kartının olduğu kutuyu kargocu geri getirmiş itopya sadece kasayı istemiş sizce normal midir
Normal, kasanın değişimini yapıp yollarlar sana

PunkiesT

80+ Bronze
KArgoda oluyor öyle şeyler halledilir büyük ihtimal

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
uğurcan

PunkiesT

80+ Bronze
Kırık halini diyorsan fotoğrafını cekemeden gitti hocam
Normal kasayı soruyorsan mod ard aldım arc a750 li

Peki hocam ekran kartının kutuyu yolladiklarinda içime şüphe düştü ama şimdi rahatım Allah razı olsun sizden
Başka nasıl göndereceklerdi kasada gönderilmez ekran kartının giriş yerini veya ekran kartının kırılma ihtimaline karşı ayrı gönderilir o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,530
Üyeler
147,898
Son üye
Ali Iron
Top Bottom