Neler Yeni

İtopya Ups Kargo 1 paket hkk

osman4242

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
osman
Selamun aleyküm
Da sistem 2 siparişi verip kargolanan arkadaşlarım; sade kasa siparişi verdiğiniz sistemlerde paket adedine eğer 1 yazıyorsa ekran kartı yanında yok demektir.
İtopya müşteri hizmetlerini aradığımda bu şekilde bilgilendirdiler.
Ekran kartımı bugün akşam kargoya vereceklerini söylediler. Ayrıca yeni bir kargo takip numarası verdiler. Yani sadece kasa siparişi verdiyseniz adet kısmı 2 olmalı. Eğer 1se ertesi gün yada bi sonraki gün gönderilecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Ergen
fatura ve diyer kutular parçalarda öyle geliyor sanırım

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
İlla aramamıza gerek var mı ben monitör ile birlikte aldım 2 yazıyor o zaman bende 3 yazması gerekiyor.

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Selamun aleyküm
Da sistem 2 siparişi verip kargolanan arkadaşlarım; sade kasa siparişi verdiğiniz sistemlerde paket adedine eğer 1 yazıyorsa ekran kartı yanında yok demektir.
İtopya müşteri hizmetlerini aradığımda bu şekilde bilgilendirdiler.
Ekran kartımı bugün akşam kargoya vereceklerini söylediler. Ayrıca yeni bir kargo takip numarası verdiler. Yani sadece kasa siparişi verdiyseniz adet kısmı 2 olmalı. Eğer 1se ertesi gün yada bi sonraki gün gönderilecektir.
Abi benim dünden beri UPS'Ye teslim için bekliyor diyor monitör ile aldım sadece 1 adet kutu görünüyor. Sende de mi öyle idi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo hızlı galiba. Dün verdiler bugün konya da işlem görmüş kargo. En geç yarın ulaşır galiba
Bende o yok işte bende de dün verdiler gram değişmemiş kargo sırası falan.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Paket sayısı nerde yazıyor hocam? Bilgilendirebilirseniz müteşekkir kalacağım.

mltoprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Melih
Ekranla beraber aldım. 2 kargo vardı. Kasa ve boş kutular gelmiş. Ekran yok. Bunu gördüğüm iyi oldu demek ki ekranı vermemişler kargoya.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Ekranla beraber aldım. 2 kargo vardı. Kasa ve boş kutular gelmiş. Ekran yok. Bunu gördüğüm iyi oldu demek ki ekranı vermemişler kargoya.
Ne zaman kargoya verdiler?

osman4242

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
osman
Abi benim dünden beri UPS'Ye teslim için bekliyor diyor monitör ile aldım sadece 1 adet kutu görünüyor. Sende de mi öyle idi?

Bende o yok işte bende de dün verdiler gram değişmemiş kargo sırası falan.
https://www.ups.com.tr/
Burda yurtiçi yazan yere kargo numaranı yaz. Senin kargoyu kurye daha teslim almamıştır. O yüzden 1 adet gözüküyor. Bugün benim diğer paketi de teslim aldığı için 2 ayrı gönderi kodu var ve paket kısmında şuan 2 yazıyor. Senin tüm ürünlerin kargoya verilince paket adet kısmı 3 olur. İtopyada bekliyor anlamına geliyor şuan.

Paket sayısı nerde yazıyor hocam? Bilgilendirebilirseniz müteşekkir kalacağım.
Bu resimler hemen hemen bütün sorularınıza cevap olacaktır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
https://www.ups.com.tr/
Burda yurtiçi yazan yere kargo numaranı yaz. Senin kargoyu kurye daha teslim almamıştır. O yüzden 1 adet gözüküyor. Bugün benim diğer paketi de teslim aldığı için 2 ayrı gönderi kodu var ve paket kısmında şuan 2 yazıyor. Senin tüm ürünlerin kargoya verilince paket adet kısmı 3 olur. İtopyada bekliyor anlamına geliyor şuan.

Bu resimler hemen hemen bütün sorularınıza cevap olacaktır.
Hocam şuan sadece 2 var monitör kayıp yani itopya gerçekten rezalet bir firma bu ilk ve son alışverişim gerçekten diyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,110
Üyeler
152,615
Son üye
kagan1940
Top Bottom