Neler Yeni

İtopya'da 2 tane sistem var RTX 4060 Ti 8GB ve Gıgabyte RX 7600 XT 16GB

Arukas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Esenkaya
KARDEŞİME OYUN OYNAMASI İÇİN ALACAĞIM UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN İSTİYORUM 2 SİSTEM ARASINDA MUALLAKTA KALDIM SİZCE HANGİSİ DAHA VERİMLİ OLUR ?

RunHeaven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir Ergün
KARDEŞİME OYUN OYNAMASI İÇİN ALACAĞIM UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN İSTİYORUM 2 SİSTEM ARASINDA MUALLAKTA KALDIM SİZCE HANGİSİ DAHA VERİMLİ OLUR ?

Tabii ki 2. olan ama ben nvidianın yazılımını beğendiğim için 4060ti li olan sistemi alırdım.

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ÖNER TUNÇ
İkisini de alma. Onlar duruyor zaten durduğu yerde. Bu gece gaminggecesini bekle güzel fırsatlar gelebilir. Olmadı yarın DonanımArşivinin tanıtacağı sistemi, sistemleri bekle. Alamaz isen, bir sıkıntı çıkarsa veya aklına yatmazsa bu attığın sistemler zaten duruyor olacak. Kaybedeceğiniz bişey yok.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ege

Şu sisteme bakabilirsiniz
R5 5600 + B550M-K anakart seçilince 24.2K fiyatı oluyor. AMD tarafında F7p olarak şu daha doğru olur

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Tabii ki 2. olan ama ben nvidianın yazılımını beğendiğim için 4060ti li olan sistemi alırdım.
tabii ki ikinci olan demek bişe bilmiyom millete pc tavsiyesi veriyorum demek

ondan bağımsız vatan bu aralar iyi sistemler çıkarıyor onları takip et

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
İsmail Enes
Yorumlarda düzgün bilgi verilmediğini gördüm kesinlikte tavsiye etmeniz gereken sistem NVİDİA sistemlerdir yok AMD DAHA İYİ DAHA YÜKSEK FPS veriyor diyenleri takmayın yazılım problemi bitmeyen bir marka. İtopyayı da tercih etmenizi önermem pahalı GAMEGARAJ YA DA İNCEHESAP ÜZERİNDEN SATIN ALMANIZ DAHA GÜVENLİ OLACAKTIR

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Kadir Efe Ulusoy

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Kayra Suvar

2. Sistem çok çok güzel ama yazılım problemi olan AMD ekran kartına sahip ondan dolayı ne olursa olsun uzak durun 1. Den Nvidia almanızı öneririm yazılım olarakda sıkıntısı yok hemde gelecek vaat ediyor itopyadan da almayın bence Gamegaraj, Gamingen, incehesap buralardan alın derim vatan da bu aralar şaşırtıcı şekilde iyi sistemler çıkartıyor orayıda takip edin derim özetle AMD ekran kartından ve itopyadan uzak durun Nvidia ve söylediğim yerlerden almaya bakın

Top Bottom