Neler Yeni

İtopya'da ürün kargoya verilmeden iptal etme

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Merhabalar tuf h3 kulaklığı aldım ancak razer blackshark V2 x daha hoşuma gitti ama siparişi iptal etmem gerekiyor itopyaya baktığımda 2 gün içinde koşula uygunsa iade olur diyor ya olmazsa almak zorunda mı kalıcam? Razer kulaklık indirimi bayramın sonunda mı biticek ona göre karar vermem gerekiyor. Sizce iptal edip direkt razer mı alayım yoksa bekliyim para yatınca mı alayım ikiside riskli.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Ürün kargoya verilmeden iade olursa ücret her türlü yatar, razeri alın. Tuf h3 ün parası hesabınıza iade olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün kargolanmış ise geldiği gibi geri kargolayıp iade sürecini başlatın ama kutu nasıl geldiyse öyle göndermelisiniz, açarsanız iade olmayabilir.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün kargoya verilmeden iade olursa ücret her türlü yatar, razeri alın. Tuf h3 ün parası hesabınıza iade olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün kargolanmış ise geldiği gibi geri kargolayıp iade sürecini başlatın ama kutu nasıl geldiyse öyle göndermelisiniz, açarsanız iade olmayabilir.
Daha kargolanmadı dediğiniz gibi yapıcam teşekkürler

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Bende o yüzden sordum mağdur olur muyum diye iptal talebi gönderdim sipariş versem mi emin değilim
Para hesabınıza yatacak merak etmeyin diğer kulaklığın siparişini verebilirsiniz. Örnek olarak incehesap gaming gecesinden bir kasa satın aldım ve sıvı soğutucuma uymayacağını anladığımda iptal ettim ve aradan 1 gün geçer geçmez ücret banka hesabıma geri yattı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,924
Üyeler
153,467
Son üye
LapsekiliHitman
Top Bottom