Neler Yeni

İTOPYADAN HAZIR SİSTEM ALDIM. PARÇALAR ARASINDA UYUMSUZLUK OLURMU

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Öztürk
Bu fiyata valla iyi aldınız.Ekstrem oyunlar oynamıyorum diye belirtmişsiniz yıllar boyu yeter diye düşünüyorum.Monitör aldınız mı?

dipnot:soğutucu önerisi https://www.akakce.com/islemci-sogu...4nC2cnqtmQdL2kM6bwLtBiYomvhAC7xBoCzQwQAvD_BwE
evet monitor aldım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli değil hocam. Sizin işlemcinin de kutusuz fansız
Fan almanız gerekecek haberiniz olsun
İyi forumlar
Stok fanı gönderiyorlarmış hocam. Ben bu sistemi youtubeden gorup özelleştirme yaparak aldım. Anakart ssd ve kasa haricinde bir şeye dokunmadım. videoda stok fan gonderiyoruz diyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Seyhan
Bu arada anakart b450 olduğu için bios update yapmanız gerekebilir, R5 5600 için.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Tayfun Balım
evet monitor aldım hocam

Stok fanı gönderiyorlarmış hocam. Ben bu sistemi youtubeden gorup özelleştirme yaparak aldım. Anakart ssd ve kasa haricinde bir şeye dokunmadım. videoda stok fan gonderiyoruz diyordu.
bir şey sormak istiyorum siz üst tarafta paylaşmış olduğunuz itopyadaki sistemi mi aldınız
vatandakini mi

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Emir
evet monitor aldım hocam

Kasayıı ve m2ssdyi ellemeseydnz keşke

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Öztürk
bir şey sormak istiyorum siz üst tarafta paylaşmış olduğunuz itopyadaki sistemi mi aldınız
vatandakini mi
vatandakini almadım hocam. itopyadan aldım

Kasayıı ve m2ssdyi ellemeseydnz keşke
512 gb olmasını istemşyordum 1tb aldım. kingstonu daha once duymustum onu tercih ettim

Bu arada anakart b450 olduğu için bios update yapmanız gerekebilir, R5 5600 için.
bios update nasıl yapılır bilmiyorum sistem geldiğinde bir sorun yaşarsam burda olacağım

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Emir
vatandakini almadım hocam. itopyadan aldım

512 gb olmasını istemşyordum 1tb aldım. kingstonu daha once duymustum onu tercih ettim

bios update nasıl yapılır bilmiyorum sistem geldiğinde bir sorun yaşarsam burda olacağım
İtopyadakini aldıysanız iade etme seçeneğiniz olup olmadığını sorun.Online aldıysanız iade var diye biliyorm

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Seyhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Öztürk
İtopyadakini aldıysanız iade etme seçeneğiniz olup olmadığını sorun.Online aldıysanız iade var diye biliyorm
kargoya verildi hocam. para sorun değil. bu sistem oynadıgım oyunları rahat bir şekilde kaldırabileceğini düşünüyorum. fortnite csgo lol gibi online oyunlar oynuyorum. dediğim gibi iş temposu yüzünden çok fazla vakit geçirmiyorum bilgisayar başında. akşamları eve gelince kafa dagıtmak için aldım bu sistemi.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Emir
kargoya verildi hocam. para sorun değil. bu sistem oynadıgım oyunları rahat bir şekilde kaldırabileceğini düşünüyorum. fortnite csgo lol gibi online oyunlar oynuyorum. dediğim gibi iş temposu yüzünden çok fazla vakit geçirmiyorum bilgisayar başında. akşamları eve gelince kafa dagıtmak için aldım bu sistemi.
Yani ben olsam uğraşır iade ederdim.Sonuçta aynı paraya daha güçlü bir sistem almak var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Öztürk
fiyatına bakmaksızın yorumlarınız ne olurdu

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Seyhan
Topladığınız sistemde ram de tek kanal 8+8 veya 16+16 olsa daha iyi olurdu.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,056
İsim
Kerem Çavuş
aldığın sistemin siparişini yeni verdin muhtemelen , iptali çak vatanı yapıştır bu fiyata bidaha buluncağını sanmıyorum

Top Bottom