Neler Yeni

İtopyadan Kasa almayın !

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
Ceza yemedim. Gelip bağıra bağıra insanları terslersen "ağla" derim. Çünkü yapabileceğin başka bir şey yok. İtopya'nın da bir suçu yok. Doğru düzgün parçalar satmışlar. Ya 2K monitöre geçeceksin ya V-Sync kullanacaksın ya da ağlayacaksın. Ağlamanı tercih ederim.
terbiyesız velete bak hele sen ben ılk basta kımseyı assagılamadım sen agla agla dedın beyin özürlüsüne bak hele :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13

Kral ben sana orada Fornite testini de attım.

Bak arkadaş 1080P ultra ayarlarda 100-150 FPS alırken drop sorunu yaşıyor ve siz darboğaz oluyor diyorsunuz ama attığım testte low ayarlarda 300 FPS almasına rağmen en ufak bir drop bile yok, 0.1 saniyelik bile drop yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
Dostum sistem çiçek gibi ama adam drop sorunu yaşıyor.

Bak orada üşenmedim hepsinin fotoğrafını tek tek attım.

Arkadaş Fortnite'da 1080P ultrada drop sorunu yaşıyor ama sana attığım teste 1080P low ayarlarda bile en ufak bir drop yok.

Bu durumda sıkıntı ney sence?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş Fornite'da 1080P ultrada drop sorunu yaşıyor ama attığım testte 1080P low ayarda 300 FPS almasına rağmen en ufak bir drop sorunu yok.
bencede sistemde sıkıntı var gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
Kral ben sana orada Fornite testini de attım.

Bak arkadaş 1080P ultra ayarlarda 100-150 FPS alırken drop sorunu yaşıyor ve siz darboğaz oluyor diyorsunuz ama attığım testte low ayarlarda 300 FPS almasına rağmen en ufak bir drop bile yok, 0.1 saniyelik bile drop yok.
mesela 180 200 fps alıyorum 1080p ultra ayarlarda fortnıte da ama fps drop yıyorum 70 80 100 fps kadar dusuyor fareyı hareket ettırınce kasıyor 1080p 2k 4k alakası yok bu durumun @Mehmet Yılmaz rica etsem bakarmısınız konuya kımse çözemiyor sorunu !!!

Oyunu SSD ye mi kurdun?
tabikide kanka ssd kurdum

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
terbiyesız velete bak hele sen ben ılk basta kımseyı assagılamadım sen agla agla dedın beyin özürlüsüne bak hele :D
Aşağıdaki cevabından bahsediyorum. Ben bu forumda tonla insanla tartıştım. Üslubunca bir cevap verdiği sürece kimseyi terslemedim. Kalkıp ne derdi varsa çözmeye çalıştım. Hala daha çalışırım. @kandes22 ile de tartışmışımdır. Şahittir. Ama kalkıp tek kelime kötü söz söylememişimdir.

malleo yazmış:
Paşa paşa kullan taş gibi bilgisayarın var. FPS sayacını da kapatıp oyununa bak. Düştüğünü anlamazsın bile.
abi kafayı yıyıcem fps drop var dıyorum fpss droppppppp fareyı sag sola cevırınce fps bı anda 80 dusuyor 180 fps den oyun kasıyor baya aglıycam sımdı

LahmatsuDcr

80+ Silver
60 FPS mi ? Millet 140 FPs altına düşünce kafayı kırıyor artık, ben Prince of persia 2 de 30 FPS aldığımda mutluluktan havaya uçtuğumu hatırlarım.
25 fps ile Mafia 2 bitirdim ben :D ana menüde 60'a çıkınca seviniyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
Aşağıdaki cevabından bahsediyorum. Ben bu forumda tonla insanla tartıştım. Üslubunca bir cevap verdiği sürece kimseyi terslemedim. Kalkıp ne derdi varsa çözmeye çalıştım. Hala daha çalışırım. @kandes22 ile de tartışmışımdır. Şahittir. Ama kalkıp tek kelime kötü söz söylememişimdir.

abi kafayı yıyıcem fps drop var dıyorum fpss droppppppp fareyı sag sola cevırınce fps bı anda 80 dusuyor 180 fps den oyun kasıyor baya aglıycam sımdı
çocuk su konudan uza artık paşa paşa kullan taş gıbı bılgısıyarın var fps sayacını da kapatık oyununa bak dıyorsun ama kasmadan oynayamıyorum guzel kardesım forumun kıtlesi düşmüş baya eskıden daha iyidi

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
mesela 180 200 fps alıyorum 1080p ultra ayarlarda fortnıte da ama fps drop yıyorum 70 80 100 fps kadar dusuyor fareyı hareket ettırınce kasıyor 1080p 2k 4k alakası yok bu durumun @Mehmet Yılmaz rica etsem bakarmısınız konuya kımse çözemiyor sorunu !!!

Başka oyunda drop sorunun var mı?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
çocuk su konudan uza artık paşa paşa kullan taş gıbı bılgısıyarın var fps sayacını da kapatık oyununa bak dıyorsun ama kasmadan oynayamıyorum guzel kardesım forumun kıtlesi düşmüş baya eskıden daha iyidi
12 Ağustos'ta katılmışsın. Eski dediğin hangi eski o? Geçen hafta mı? 25 yaşındayım. Bilgisayarını da nasıl istiyorsan öyle kullanabilirsin.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
valorantta arada sırada oyun takılıyor gibi valla artık ugraşmayıp PC köşeye koyucam bu durumdan ıyıce sıkılmaya başladım

Ağır bir oyunda test yapma şansın var mı?

AC Odyysey, Warzone gibi ağır oyunlarda test yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
12 Ağustos'ta katılmışsın. Eski dediğin hangi eski o? Geçen hafta mı? 25 yaşındayım. Bilgisayarını da nasıl istiyorsan öyle kullanabilirsin.
25 yaşındasın ve ağla ağla dıye tutturuyorsun yazık cidden sana ve ailene 25 yaşındasın ama beynin hala 10 yasındakı cocuk gibi. ben foruma 12 agustos ta hesap kurdum 1 bucuk sene öncedır takılıyordum hep forumda

Ağır bir oyunda test yapma şansın var mı?

AC Odyysey, Warzone gibi ağır oyunlarda test yap.
warzone ındırırım bugun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,831
Üyeler
152,341
Son üye
remendorix
Top Bottom