Neler Yeni

Yardım İtopyanın yavaşlığı Sebebi Nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
İtopyadan hazır sistem aldım 4 gün oldu normalde 2 günde veriyolardı 4 günde halla kargoya vermediler dedim yarın verirler ama yorumlarda biri perşembe günü dahil halla kargoya vermemişler sebebi nedir bilen varsa lütfen cevablasın

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
bayram geliyor herkes alış veriş yapıyor büyük ihtimalle çok yoğunlar bayramdan sonra bile eline ulaşabilir sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bayram geliyor herkes alış veriş yapıyor büyük ihtimalle çok yoğunlar bayramdan sonra bile eline ulaşabilir sana
Knk kurban bayramıyla ne alakası var adamlar koyun yerine PC alıp onumu kesicekler indirim falan desen çok saçma çok kötü ürünler yani alan varsa ne bileyim

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
Knk kurban bayramıyla ne alakası var adamlar koyun yerine PC alıp onumu kesicekler indirim falan desen çok saçma çok kötü ürünler yani alan varsa ne bileyim
sadece itopya diye düşünme bunun kargo ayağı var onlar bugün kargoya verseler kargocuların patlama şansi var

stok yoksa yeterli değilse depolardan parça parça montaj teknikerlerinin olduğu depoya çekerler ramsiz anakartsız sanamı teslim etsinler elimize ulaşınca onu gönderelim falanmı desinler boşa triplere girme bekle işte 1 tane bilgisayarına çökçek halleri yok kimsenin ofisler şirketlerde indirimlerden faydalanıyor 20 şer pc sipariş eden birçok firma var öyle yerlerden

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
stok yoksa yeterli değilse depolardan parça parça montaj teknikerlerinin olduğu depoya çekerler ramsiz anakartsız sanamı teslim etsinler elimize ulaşınca onu gönderelim falanmı desinler boşa triplere girme bekle işte 1 tane bilgisayarına çökçek halleri yok kimsenin ofisler şirketlerde indirimlerden faydalanıyor 20 şer pc sipariş eden birçok firma var öyle yerlerden
İtopya'nın sahibi misin aga bu ne alınganlık? Arkadaş para veriyor ve doğal olarak hızlı, temiz bir hizmet bekliyor ki en doğal hakkı. Lütfen toxiclik yapma hiç yakışmıyor.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
yapacak bir şey yok arasan bile hızlanmaz

İtopya'nın sahibi misin aga bu ne alınganlık? Arkadaş para veriyor ve doğal olarak hızlı, temiz bir hizmet bekliyor ki en doğal hakkı. Lütfen toxiclik yapma hiç yakışmıyor.
ortak bir firmada çalıştım kardeşim matematik önemli 4 gün oldu dediği yerde cumartesi pazarıda sayıyor :) beyfendi pazar günüde mesai istiyor kendisine özel paşam

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
ortak bir firmada çalıştım kardeşim matematik önemli 4 gün oldu dediği yerde cumartesi pazarıda sayıyor :) beyfendi pazar günüde mesai istiyor kendisine özel paşam
Haaaa gönderi tarihine bakmamıştım sağol bak onu yeni fark ettim. Harbi şimdi anlayınca paşama bak sen cumartesi pazar mesai istiyor xD Aydınlatma için sağol baydıwey<3

Top Bottom